30denní zásady pro vrácení a vrácení peněz

1. Úvod

1.1 Chápeme, že čas od času nám můžete chtít vrátit produkt.

1.2 Tyto zásady jsme vytvořili, abychom vám umožnili vrátit nám produkty za vhodných okolností.

1.3 Tyto zásady se vztahují na všechny naše zákazníky bez ohledu na jejich zeměpisnou polohu.

1.4 Tyto zásady se vztahují na všechny objednávky zadané prostřednictvím našich webových stránek.

1.5 Tento dokument neovlivňuje žádná zákonná práva, která můžete mít jako spotřebitel (jako jsou práva podle nařízení o spotřebitelských smlouvách (informace, zrušení a dodatečné poplatky) z roku 2013 nebo zákona o právech spotřebitelů z roku 2015).

2. Návraty

2.1 Pokud nemáte žádné jiné zákonné právo na vrácení produktu a vrácení peněz nebo výměnu, budete přesto oprávněni nám produkt vrátit a získat náhradu v souladu s těmito zásadami, pokud:

(a) vrácený produkt obdržíme do 30 dnů od data odeslání produktu k vám. Naše politika vrácení peněz a vrácení trvá 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout žádné vrácení peněz ani výměnu. Doba návratu se může za určitých okolností prodloužit, například ve vzdálených zemích;

(b) Vrácený produkt je nepoužitý, nezkoušený v původním neotevřeném nebo nepoškozeném obalu (s neporušenou pečetí nebo smršťovací fólií), se stále připevněnými štítky a jinak ve stavu, který nám umožňuje prodat produkt jako nový. Chcete-li mít nárok na návrat, musí být položka použita ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi.

(c) dodržíte postup stanovený v těchto zásadách ve vztahu k vrácení produktu; a

(d) neplatí žádná z výjimek uvedených v těchto zásadách.

3. Postup vrácení

3.1 Abyste mohli využít svá práva podle těchto zásad, musíte nás kontaktovat, abyste získali autorizační číslo pro vrácení, a poté na produkt umístit průvodní poznámku s uvedením tohoto čísla. Vyplňte tento dokument, podepište jej a zašlete nám jej přes Kontaktní formulář nebo e-mailem.
- Stáhněte si (.pdf) formulář 30denní záruky vrácení peněz

3.2   Podle našich zásad vrácení vám poskytneme místo odevzdání pro vrácení produktu. Dáme vám vědět, kam musíte plně zabalený produkt odnést. Obvykle je tímto místem nejbližší zařízení DPD nebo DHL k vaší adrese.

3.3 Budete odpovědní za uhrazení vlastních nákladů na dopravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné a pohybují se od 60 EUR do 200 EUR v závislosti na vaší zeměpisné poloze. Pokud obdržíte náhradu, budou náklady na vrácení odečteny z vaší náhrady.

4. Vrácení peněz

4.1 Vrátíme vám peníze za cenu, kterou jste nám zaplatili za jakýkoli produkt, který jste řádně vrátili v souladu s těmito zásadami. Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Budeme vás také informovat o schválení nebo zamítnutí vaší refundace. Pokud budete schváleni, bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby, a to do 30 dnů.

4.2 Původní poplatky za doručení související s vráceným produktem vám nevrátíme.

4.3 Nevracíme vám žádné náklady, které vám vzniknou při vrácení produktu k nám.

4.4 Veškeré peníze, které od vás obdržíme, vám obvykle vrátíme stejným způsobem, jakým jste původně zaplatili za nákup.

4.5 Vrácení peněz, které vám náleží, zpracujeme co nejdříve a v každém případě do 30 dnů ode dne, kdy obdržíme váš vrácený produkt.

5. Pozdní nebo chybějící vrácení peněz

5.1 Pokud bylo vaše vrácení s vrácením peněz schváleno námi a neobdrželi jste jej do 30 dnů, neotevírejte spor o platbu, protože to může mít za následek další zpoždění. Místo toho postupujte takto:

(a) Nejprve znovu zkontrolujte svůj bankovní účet nebo účet Paypal.;

(b) poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána,

(c) Dále kontaktujte svou banku. Před odesláním náhrady často trvá určitá doba na zpracování.

(d) Pokud jste toto vše provedli a stále jste neobdrželi refundaci, kontaktujte nás.

6. Nesprávné vrácení

6.1 Pokud vrátíte produkt v rozporu s těmito zásadami a nemáte žádný jiný zákonný nárok na vrácení peněz nebo výměnu v souvislosti s tímto produktem:

(a) nevrátíme kupní cenu ani nevyměníme produkt;

(b) můžeme si vrácený produkt ponechat, dokud nám nezaplatíte dodatečnou částku, kterou můžeme účtovat za opětovné doručení vráceného produktu; a

(c) pokud neobdržíme platbu takové dodatečné částky do 14 dnů od vystavení výzvy k platbě, můžeme vrácený produkt zničit nebo jinak zlikvidovat podle vlastního uvážení bez jakékoli odpovědnosti vůči vám.

7. Naše detaily

7.1   
Gtwo Group Limited
RM 7B Jedno hlavní město 18
Luard Road Wanchai HK
Hong Kong 999077

7.3 Můžete nás kontaktovat:

a) poštou na výše uvedenou poštovní adresu;

(b) pomocí našeho kontaktní formulář webové stránkyNebo

(c) e-mailem pomocí e-mailové adresy zveřejněné na našich webových stránkách.

chyba: Jejda! Žádné krádeže. Kontaktujte nás pro povolení.
ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Srovnejte položky
  • Celkem (0)
POROVNEJTE
2
Nákupní košík