- 7%

ENGWE X26

(6 Recenze zákazníků)

Původní cena: 2.049€.Aktuální cena: 1.899 €.

(-7%)

ENGWE Extrémně výkonné elektrokolo X26 se stává známé jako jedno z nejpokročilejších elektrokol, jaké kdy bylo vytvořeno! Přestože je nový a stále se vyrábí, zpětná vazba prvních uživatelů je naprosto fantastická 5 hvězdiček. ⭐⭐⭐⭐⭐
Přichází s extrémně vysokými funkcemi, motorem o špičkovém výkonu 1000W a celý jeho rám tvoří duální baterie, která je s 1373Wh jednou z největších na trhu.

ENGWE X26 Extrémně výkonné elektrokolo, které si podmaní každý terén🏆

Engwe X26 byl jedním z nejvíce crowdfundovaných projektů elektrokol všech dob! X26 financovalo více než 1,000,000 550 XNUMX EUR od XNUMX podporovatelů jako jedno z nejpokročilejších elektrických kol, jaké kdy byly vytvořeny.

Elektrokolo stejně inovativní a pokročilé jako Engwe X26 nebyl nikdy předtím viděn! Funguje jako elektrické kolo, ale cítí se spíše jako motorka nebo terénní motorka. Vývojáři do tohoto výjimečného zařízení úspěšně implementovali některé z nejpokročilejších jízdních funkcí na světě. Byl vyroben pro zdolání těch nejextrémnějších terénů s naprosto vítěznými dlouhými vzdálenostmi. Má ne jednu, ale dvě vysokokapacitní baterie s dlouhou výdrží, které pohánějí bezkomutátorový elektromotor se špičkovým výkonem 1000W. Už jste někdy slyšeli o elektrokole, které dokáže jet rychlostí až 50 km/h? X26 plechovka. Je schopen ujet až 100 kilometrů v čistě elektrickém režimu bez šlapání!

Engwe X26 Extrémní vlastnosti a výhody

 • Dvě 1373Wh baterie 48V a 19Ah (hlavní baterie) a 7.5Ah (sekundární baterie).
 • Vylepšený 1000W motor nabízí extrémní výkon při zrychlení a konečnou rychlost 50 KM/h.
 • 30 % stoupání do vrchu schopnost je skutečný rozdíl při dobývání kopců a hor.
 • Max. Dojezd 100 kilometrů na jedno nabití vás může přenést z jednoho města do druhého.
 • Inteligentní a velký LCD displej barvy odrážejí vaši rychlost, vzdálenosti, režim a různá nastavení.
 • Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy jsou nezbytné pro zajištění bezpečné a krátké brzdné dráhy při vysokých rychlostech.
 • Čtyřnásobný pokročilý systém odpružení poskytuje nejhladší jízdu, jakou jste kdy zažili.
 • Terénní 26 x 4-inch Tlusté pneumatiky aby jízda byla stabilní a bezpečná a zároveň absorbovala nárazy z nerovného terénu.
 • Rám z hliníkové slitiny Advance-Design udržuje ji lehkou a zároveň nabízí extrémní výhody.
 • Skládací design zajišťuje, že své kolo můžete přepravovat v kufru auta po celé zemi.
 • 8rychlostní převody Shimano® zajistit efektivní přepínání převodů v závislosti na potřebách terénu.
 • Protiskluzový pedál s vylepšenou rukojetí zajišťuje vaši nohu na pedálu a eliminuje kluzké povrchy.
 • Tempomat je způsob, jak zablokovat rychlost, čímž odpadá nutnost ovládat plyn.
 • Zadní sedadlo v motocyklovém stylu umožňuje přepravu další osoby nebo těžkého nákladu.
 • Baterie se zámkem zajišťuje, aby ho nikdo neukradl. Nabijte ji na kole nebo ji vyjměte.
 • Atraktivní design – Více uživatelských fotografií najdete na náš Instagram.

Engwe X26 Kde koupit Objednávka Recenze Uživatel Přezkum Engwe X26 Objednávka Koupit eMTB

Revoluční design nové generace

Někdo by řekl Engwe X26 je kříženec dirtbike, motocyklu a elektrokola. Ale to je nespravedlivé, protože X26 nabízí mnohem víc. Je to prostě nejnovější a možná nejpokročilejší design elektrického kola, který existuje. Větší výkon, větší rychlost, větší dosah a lepší výkon – Engwe X26 má všechno!

Extrémní výkon 1000 W bezkomutátorového motoru

Bude cítit větší výkon než na jakémkoli jiném elektrokole. X26 poskytuje konstantní a spolehlivý výkon 750 W a dokáže vyvinout neuvěřitelných 1000 250 W, když čelíte náročnému terénu, na rozdíl od některých jiných motorů pro elektrokola, které dokážou produkovat pouze XNUMX W. To vám poskytuje pohodlí pro snadnou navigaci po nečistotách a horách při klouzání po písku a štěrku bez zastavení.

Neuvěřitelný design se dvěma bateriemi – jedna v rámu, druhá pod sedadlem

Dvojitá baterie 19.2AH a 7.5AH Long Range Buy Engwe X26Je jen rozumné, že nejlepší elektrokolo by mělo mít nejlepší baterii. Proto Engwe X26 má duální 1373Wh baterie. Primární s 19Ah je umístěn pod sedlem a sekundární baterie o kapacitě 7.5Ah je umístěna v přední části rámu. Kromě extra kapacity baterie také dokonale rozloží váhu kola pro ideální rovnováhu.

Vysoce výkonná pružina a hydraulické dvojité odpružení zapnuto Engwe X26

Vysoce výkonné dvojité odpružení se skládá z velká přední odpružená vidlice, duální motocyklový zadní pružinový olej zavěšení spolu s hydraulický tlumič středního rámu, Engwe X26 má aktualizované zadní vysoce výkonné tlumiče pohybů a přední pružinové hydraulické tlumiče. Toto pokročilé odpružení se odráží ve skutečně pohodlné jízdě, a to i v terénu.

Tukové pneumatiky pro motocykly, obrovský rám, ale stále skládací konstrukce pro usnadnění přepravy

Dobrá zpráva – k přepravě X26 po celé zemi s vaším autem nepotřebujete přívěs ani drahý nosič kol. Pneumatiky a rám jsou poměrně obrovské, ale stále můžete kolo složit tak, aby se vešlo do kufrů většiny komerčních aut. I když se jedná o jedno z největších elektrokol, k přepravě elektrokola nepotřebujete přívěs Engwe X26.

26 x 4-inch Tlusté pneumatiky pro off-road, sníh a další použití

Pro rychlá elektrická vozidla, tlusté pneumatiky (26 x 4-inch, Chaoyang nebo CST) se důrazně doporučuje nebo dokonce vyžaduje. Pro větší stabilitu a vaši osobní bezpečnost musíte použít tlusté pneumatiky, jakmile elektrokolo dosáhne rychlosti vyšší než 50 km/h. Poskytují vynikající přilnavost k zemi a pracují v tandemu s hydraulickým systémem trojitého odpružení, aby absorbovaly všechny nárazy z nerovného terénu. Doporučený tlak v pneumatikách je 140 kpa.

Engwe Pokročilé hydraulické olejové kotoučové brzdy X26

Aby odpovídaly engine výkonu, je životně nutné mít propracovaný hydraulický brzdový systém. Součástí jsou přední i zadní hydraulické olejové kotoučové brzdy Engwe X26. Je dobře známo, že hydraulické brzdy jsou nejrychlejší a nejbezpečnější technikou ke snížení vysokých rychlostí elektrických vozidel. Navíc při brzdění bude X26 dobíjet vlastní baterii.

Inteligentní TFT displej je zapnutý Engwe X26 s barvami a pokročilým nastavením

Smart Inteligent Display TFT od ENGWE X26Vaše důležité jízdní informace a další budou vždy zobrazeny v křišťálově čistých detailech na tomto chytrém TFT displeji. Je vybaven inteligentním displejem výkonu, indikátorem výkonu motoru, automatickým ovládáním světlometů, ovládáním posilovače, dobou jízdy, ovládáním zadních světel, zobrazením rychlosti (včetně rychlosti v reálném čase, maximální rychlosti a průměrné rychlosti) a zobrazením ujetých kilometrů (včetně jednotlivých kilometrů a celkový počet najetých kilometrů). Pomocí pokročilých možností můžete měnit konečné rychlosti a řadu dalších proměnných.

Pedal Assist, Throttle a další jízdní režimy s Engwe X26

Šlapání je vše, co k tomu je – žádná motorická pomůcka. Když v Režim podpory pedálu, stále šlapete, ale s pomocí elektrické energie. Můžete zdvojnásobit tempo a ztrojnásobit vzdálenost, aniž byste se unavili, při zachování přirozeného pocitu šlapání. V režimu plynu, nemusíte šlapat, protože rychlost je řízena plynem, díky čemuž je elektrokolo spíše motorkou.

Zadní zadní sedadlo v motocyklovém stylu

Žádné jiné elektrokolo se nevyrovná výkonným a odolným zadním sedadlům ve stylu motocyklu X26. Nosič unese přes 150 kg věcí nebo dokonce další osobu s nadváhou, protože je extra vyztužený. Jen naskoč a drž se! Zadní strana rámu, která drží váhu zadního sedadla, je podepřena dvojitým obrovským pružinovým olejovým odpružením motocyklového stylu.

LED zadní světlo a 48V ambientní světlomet

Engwe Přední LED světlomet X26 a červené zadní zadní světlo pro bezpečnostPřední a zadní zadní světla na Engwe X26 zviditelní okolí kola v každé jízdní situaci. To poskytuje zvýšenou bezpečnost v noci. Pomocí vysoce výkonného LED čipu a běžícího na 48 V dokáže přední světlo osvětlit plochu až 20 metrů čtverečních. Zadní červené světlo zaručuje viditelnost pro protijedoucí vozidla.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® se zavázala vytvářet nejmodernější elektrická jízdní kola za použití nejnovějších metod a nejpřísnějších výrobních a kvalitativních pokynů. Engwe® vyvinul neuvěřitelně dostupný cenový plán poté, co si uvědomil, že vynikající elektrokolo není to jediné, na čem záleží. Díky nejmodernějším cyklistickým funkcím je X26 vítězem z hlediska prémiového designu!

Engwe EP-2 Pro Prémiová kvalita

Engwe X26 Balení obsahuje

 1. Elektrokolo X26 (75 % předmontované)
 2. Dvě 1373Wh baterie (v rámu)
 3. Nabíječka baterií
 4. Montážní nářadí
 5. Uživatelský manuál

Engwe Zásady nákupu X26

Engwe X26 Kde koupit 1000W vysoce výkonné elektrokolo

Specifikace: ENGWE X26

Kapacita baterie (Ah)

26.5 (19+7.5)

Špičkový výkon motoru (WATT)

1200

Maximální rychlost (KM/H)

50

Brzdový systém

Hydraulické olejové brzdy

Váha (kg)

41

Velikost kola (inch)

20 x 4.0

Engwe Barva
Převody Shimano

Rychlost 8

Doba nabíjení (hodina)

7

Dojezd elektrického režimu (KM)

93

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

150

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

150

Rozměry (cm)

192 x 72 x 120

Rozměry ve složeném stavu (cm)

110 x 72 x 120

Výška sedla (cm)

99 - 125

Výška řídítek (cm)

120

Maximální zatížení (KG)

150

Vhodná výška (cm)

170 - 200

Tlumič (přední)

Olejová pružinová hořčíková vidlice

Tlumič (zadní)

Vysoce výkonný tlumič nárazů s dvojitým pohybem

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IP2

Systém rekuperace energie

Funkce automatického dobíjení

Osvědčení

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (měsíce)

12

3 recenze pro ENGWE X26

4.7 z 5
2
1
0
0
0
Napsat recenzi
Ukázat vše nejužitečnější nejvyšší rating nejnižším hodnocením
 1. Dát jim -

  Vélo magnifique.

  Ochotný(1) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour Darlesi,

   Merci de nous faire part de vos komentářů. Nous sommes heureux de savoir que vous êtes satisfait de votre vélo.

   pozdravy,
   Tým Engwe

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 2. Filip -

  Bonjour il ya un code de sécurité pour allumé le engwe x26 merci pane philippe

  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour, pane Philippe,

   Merci pour votre demande. Aucun code de sécurité n'est requis pour allumer l'Engwe X26. Nous apprécions vos commentaires.

   S pozdravem,
   Tým Engwe

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 3. Gianluca -

  Moje osobní nastavení je můj produkt, který má x20 a jsou v pohoří s x26 s výkonem 1000 wattů s elektrickým variátorem s výkonem 250 wattů až 10 % salita .. a výkon 250 wattů e in altri paesi non è legale senza patente.. lo sarebbe in tal caso ? Carino il sedile che stringe l'occhio all'altra parte della batteria.. 200 km ?

  + PROS: 1000 wattů
  - NEVÝHODY: 1000 wattů ma 250w v souladu s platnými předpisy nebo detti 25 km/h maximální rychlost bez korrutibilního ovládání
  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Ciao Gianluca,

   Děkuji za zpětnou vazbu! Solo per chiarire, di solito non è necessaria una patente per guidare questa bicicletta nella maggior parte dei paesi europei poiché ha una velocità massima di 45 km/h. Tuttavia, consiglierei di verificare con le autorità locali per confermare queste informazioni. Inoltre, hai la la possibilità di limitare la velocità della bici a 25 km/h garantirne la legalità. Na druhou stranu vás pozvete a pošlete email all'indirizzo support@engwe.net.

   Saluti,
   Squadra Enwe

   Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

  Původní cena: 2.049€.Aktuální cena: 1.899 €.

  Objednávka celkem:
  Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 87
  Přidat ke srovnání
  ENGWE X26

  Původní cena: 2.049€.Aktuální cena: 1.899 €.

  chyba:
  ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Srovnejte položky
  • Celkem (0)
  POROVNEJTE
  0
  Nákupní košík