- 21%

ENGWE X24

(3 Recenze zákazníků)

Původní cena: 1.899€.Aktuální cena: 1.499 €.

(-21%)

Engwe Dvojité baterie X24: Předpokládá se, že budou na skladě v polovině července.

Projekt Engwe X24 je navržen a vyroben pomocí nejpokročilejších metod a přísných směrnic kvality. Každý detail je pečlivě propracován tak, aby poskytoval co nejlepší cyklistický zážitek. Vyber Engwe X24 a zažijte vrchol špičkového designu a výkonu.

Odhalení Engwe Elektrokolo X24 – pozvedněte svou jízdu 🏆

Projekt Engwe X24 není vaše průměrné elektrické kolo. Kombinuje prvky špinavého kola, motocyklu a elektrického kola a vytváří skutečně jedinečný a pokročilý design. S větším výkonem, vyšší rychlostí a větším dosahem Engwe X24 posouvá hranice toho, co elektrokolo dokáže. Zažijte budoucnost cyklistiky s Engwe X24.

Engwe X24 Extrémní vlastnosti a výhody

 • Volitelné duální baterie: Užijte si prodlouženou elektrickou jízdu až na 100 km s 48V 19.2Ah primárními a 10Ah sekundárními bateriemi (volitelné).
 • Vylepšený 1000W motor: Uvolněte extrémní výkon s 1000W motorem, točivým momentem 70 Nm a špičkovým výkonem 1200W, abyste zdolali jakýkoli terén.
 • Trojité odpružení: Zažijte vynikající pohodlí s hydraulickými, mechanickými a vzduchovými tlumiči pro hladkou jízdu.
 • 30% lezecká kapacita: Bez námahy zdolávejte kopce s působivou 30% stoupavostí.
 • Inteligentní TFT displej: Sledujte průběh, upravujte nastavení a zobrazujte indikátory napájení na LCD displeji.
 • Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy: Jezděte s jistotou díky účinným hydraulickým kotoučovým brzdám.
 • Pokročilé odpružení Quad: Ponořte se do opulentního pohodlí se čtyřkolovým odpružením.
 • Venkovní 24 x 4-inch Tlusté pneumatiky: Pohybujte se v nerovném terénu se stabilitou pomocí 24 x 4-inch tlusté pneumatiky.
 • Lehký rám z hliníkové slitiny: Vyvažte odolnost a hbitost pomocí lehkého rámu z hliníkové slitiny.
 • Skládací design: Zvyšte pohodlí pomocí inovativního skládacího designu pro přepravu a skladování.
 • 8rychlostní převody Shimano: Bezproblémově se přizpůsobte pomocí technologie 8stupňové převodovky pro hladkou jízdu.
 • Atraktivní design: Objevte podmanivou estetiku na našem Instagramu, předvedete styl a vytříbenost.

Rozpoutat dobrodružství Engwe E-Bike X24 Precision Design Lezení bez námahy Engwe X24 Revoluční elektrokolo, vylepšený výkon motoru Zvyšte svou jízdu Engwe X24 70 Nm točivý moment, výkon Powerhouse Engwe Elektrické kolo X24 Trailblazing Design 25KMH Nejvyšší rychlost

Smart Inteligent Display TFT od ENGWE X26

Inteligentní TFT displej s pokročilými funkcemi

Efektivně sledujte své Engwe Jízda X24 s pokročilým LCD displejem, který poskytuje aktualizace rychlosti, vzdálenosti, režimu a vlastních nastavení v reálném čase. Inteligentní TFT displej zobrazuje důležitá data, včetně indikátorů napájení a ovládacích prvků světlometů, zadních světel a elektrické asistence pro optimalizovaný a personalizovaný zážitek z jízdy. Pouhým pohledem můžete bez námahy sledovat svůj výkon a podle toho se přizpůsobit.

Duální baterie pro prodloužený dosah

Projekt Engwe X24 je vybaven duálními bateriemi, primární baterií s kapacitou 48V a 19.2Ah a volitelnou sekundární baterií s kapacitou 10Ah. Tento systém duální baterie poskytuje prodloužený dojezd, který vám umožní ujet až 100 kilometrů na jedno nabití v elektrickém režimu.

Engwe Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy X24 pro bezpečnost

Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy pro bezpečnost

Bezpečnost je při jízdě na kole nanejvýš důležitá, zejména při jízdě vysokou rychlostí. Z tohoto důvodu, Engwe X24 je vybaven pokročilými hydraulickými kotoučovými brzdami. Tyto brzdy nabízejí bezpečný a účinný brzdný systém, který zajišťuje rychlé a účinné zastavení i při vysokých rychlostech. Jezděte s jistotou s vědomím, že máte k dispozici spolehlivé a citlivé brzdy.

Vylepšený 1000W motor pro extrémní výkon

Jedna z výjimečných vlastností Engwe X24 je jeho vylepšený 1000W motor, který poskytuje úžasný točivý moment 70 Nm. Tento výkonný motor poskytuje výjimečné zrychlení a maximální rychlost 25 km/h. Díky špičkovému výkonu dosahujícímu působivých 1200 W Engwe X24 bez námahy dominuje i v nejtěžších terénech, takže boje do kopce jsou minulostí.

8rychlostní převodovky Shimano pro efektivní řazení

Bezproblémové řazení hraje klíčovou roli při poskytování plynulého a příjemného cyklistického zážitku. The Engwe X24 se může pochlubit 8rychlostní technologií řazení Shimano, která umožňuje snadné přizpůsobení různým terénům a jízdním situacím. Ať už jde o navigaci ve strmých svazích nebo klouzání po rovných plochách Engwe Pokročilý převodový systém X24 zaručuje výjimečný výkon.

30% lezecká kapacita pro dobývání kopců

Zdolávání svahů a hor nebylo nikdy pohodlnější s modelem Engwe Elektrokolo X24. Díky své působivé 30% stoupavosti vám toto vysoce výkonné kolo umožní bez námahy zdolat strmé svahy a dosáhnout nesrovnatelných výšek. Ať už se pohybujete kopcovitou městskou krajinou nebo zkoumáte členité terény horských stezek, Engwe X24 zajišťuje bezproblémovou a příjemnou cestu a zaručuje, že vaše požadované cíle jsou snadno na dosah.

Trojité odpružení pro bezkonkurenční pohodlí

Zažijte špičkovou jízdu na kole s Engwe X24 a jeho převratný systém trojitého odpružení. Jedinečně vybavený předními hydraulickými, středními mechanickými a zadními vzduchovými tlumiči nabízí trojnásobnou tlumicí schopnost standardních elektrokol. To znamená, že si můžete užít hladší a pohodlnější jízdu i na nerovném a nerovném terénu.

Engwe X24 trojité odpruženíPokročilý systém Quad Suspension pro hladkou jízdu

Projekt Engwe X24 se může pochlubit pokročilým systémem čtyřkolového odpružení, který zvyšuje komfort na nebývalou úroveň. Kombinace tohoto špičkového systému s již zmíněným trojitým odpružením zaručuje toto elektrokolo pečlivě hladkou a příjemnou jízdu. Rozlučte se s otřesy a vibracemi a pozdravte opulentní a maximálně pohodlný zážitek z jízdy na kole.

Lehký rám z hliníkové slitiny pro dlouhou životnost

Projekt Engwe X24 se vyznačuje sofistikovaným rámem z hliníkové slitiny, který odborně spojuje odolnost s lehkou konstrukcí. Tento špičkový materiál poskytuje optimální výkon, zaručuje odolnost a dlouhou životnost při zachování nízké hmotnosti kola. Navrženo tak, aby čelilo výzvám terénního průzkumu Engwe X24 zajišťuje výjimečnou hbitost a ovladatelnost.

Engwe X26 Fat Tire 20inch by 4inch Terénní terénní pneumatika

Venkovní 24 x 4-inch Tlusté pneumatiky pro stabilitu

Při jízdě v terénu hraje zásadní roli stabilita. The Engwe X24 se může pochlubit Out-Terrain 24 x 4-inch tlusté pneumatiky, které nabízejí výjimečnou stabilitu a bezkonkurenční přilnavost na členitém terénu. Ať už projíždíte pískem, štěrkem nebo sněhem, tyto tlusté pneumatiky zaručují neochvějnou stabilitu a maximální bezpečnost. Připravte se na skutečně vzrušující off-roadový zážitek jako nikdy předtím.

Atraktivní design pro styl a sofistikovanost

Projekt Engwe X24 se vyznačuje nápadným designem, který vyzařuje eleganci a rafinovanost. Jeho hladké kontury a moderní vzhled dělají z tohoto elektrokola jednoznačný poutač pozornosti na ulicích. Zažijte stylovou a výraznou jízdu s Engwe X24, vytvořený pro bezkonkurenční sofistikovanost.

ENGWE Skládací elektrokolo se skládacím rámem X26 Koupit online obchod

Skládací design pro snadnou přepravu

Přepravujte své kolo bez námahy pomocí pokročilého Engwe Skládací design X24. Tato inovativní funkce umožňuje bezproblémové skládání a snadné skladování v kufru vašeho vozidla, čímž eliminuje potřebu drahých nosičů kol nebo přívěsů.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® se zavázala vytvářet nejmodernější elektrická jízdní kola za použití nejnovějších metod a nejpřísnějších výrobních a kvalitativních pokynů. Engwe® vyvinul neuvěřitelně dostupný cenový plán poté, co si uvědomil, že vynikající elektrokolo není to jediné, na čem záleží. Díky nejmodernějším cyklistickým funkcím je X26 vítězem z hlediska prémiového designu!

Engwe EP-2 Pro prémiová kvalita

Engwe X24 Balení obsahuje

 1. Elektrokolo X24 (75 % předmontované)
 2. Jedno/Dvoubaterie
 3. Nabíječka baterií
 4. Montážní nářadí
 5. Uživatelský manuál

Engwe Zásady nákupu X24

Engwe Řady X

Specifikace: ENGWE X24

Kapacita baterie (Ah)

29.2 Ah (19.2 Ah + 10 Ah)

Špičkový výkon motoru (WATT)

1200

Maximální rychlost (KM/H)

25

Brzdový systém

Hydraulické olejové brzdy

Váha (kg)

41.9kg

Velikost kola (inch)

24 x 4.0

Engwe Barva
Převody Shimano

Rychlost 8

Doba nabíjení (hodina)

8

Dojezd elektrického režimu (KM)

100

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

150

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

150

Rozměry (cm)

186x72x108

Rozměry ve složeném stavu (cm)

106x74x107

Výška sedla (cm)

Minimálně 90 cm

Výška řídítek (cm)

108

Maximální zatížení (KG)

150

Vhodná výška (cm)

160 - 210

Tlumič (přední)

Pružinový hydraulický tlumič

Tlumič (zadní)

Střední mechanický tlumič a zadní vzduchový tlumič

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IP2

Systém rekuperace energie

/

Osvědčení

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (měsíce)

12

3 recenze pro ENGWE X24

4.7 z 5
2
1
0
0
0
Napsat recenzi
Ukázat vše nejužitečnější nejvyšší rating nejnižším hodnocením
 1. Barret -

  Très belle fiche technika et retours assez favors des utilisateurs.
  Par contre aucune info sur la possibilité de l utiliser de façon légale et homologuée y compris en l immatriculant. Les contrôles vont être de plus en plus fréquents a si à terme ce vélo nejsou použitelné que sur voie privée ça va être compliqué

  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour Barret,

   Nous vous remercions de partager vos commentaires. Rassurez-vous, l'utilisation du vélo est légale et vous n'avez pas besoin de permis pour l'utiliser. Je omezena na 25 km/h, je zaručena legální.

   Chcete-li získat informace o dalších informacích, musíte se obrátit na náš kontakt Podpěra, podpora@engwe. net.

   S pozdravem,
   Tým Engwe

   Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 2. felvia Pierre -

  super velo

  + PROS: mocný
  - NEVÝHODY: manque un pare boue
  Ochotný(5) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 3. Dem -

  Une tuerie

  + PROS: Très bien pour tout le monde
  - NEVÝHODY: Manque garde de boue
  Ochotný(5) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

  Původní cena: 1.899€.Aktuální cena: 1.499 €.

  Objednávka celkem:
  Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 52
  Přidat ke srovnání
  ENGWE X24

  Původní cena: 1.899€.Aktuální cena: 1.499 €.

  chyba: Jejda! Žádné krádeže. Kontaktujte nás pro povolení.
  ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Srovnejte položky
  • Celkem (0)
  POROVNEJTE
  2
  Nákupní košík