- 29%

ENGWE X20

(1 Zákaznické hodnocení)

Původní cena: 1.699€.Aktuální cena: 1.199 €.

(-29%)

Engwe Dvojité baterie X20: Předpokládá se, že budou na skladě v polovině července.

Předefinujte svou jízdu pomocí dvou baterií pro prodloužený dojezd, vylepšeného 750W motoru pro vysoký výkon a trojitého systému odpružení pro plynulé cesty. Zdolejte jakýkoli terén s 30% stoupavostí, zůstaňte informováni pomocí chytrého LCD displeje a užijte si pohodlí pokročilého skládacího designu.

Odhalení Engwe Elektrokolo X20 – pozvedněte svou jízdu 🏆

Připravte se na revoluci ve své cyklistické cestě s vysoce očekávaným Engwe X20 – výjimečné elektrokolo, které plynule spojuje špičkovou technologii s luxusním designem. Se svým výkonným 750W motorem s točivým momentem 65 NM, dvěma bateriemi, dvojitým odpružením a robustními pneumatikami Engwe X20 je navržen tak, aby dokázal zdolat jakýkoli terén, od rušných městských ulic až po vzrušující dobrodružství v terénu. Navíc, vybavený přesnými hydraulickými kotoučovými brzdami a účinnými 8rychlostními převody Shimano, toto vysoce výkonné mistrovské dílo zaručuje nejen bezpečnost, ale také bezkonkurenční pohodlí pro každou vaši jízdu.

Engwe X20 Extrémní vlastnosti a výhody

 • Duální bateriový systém (48V, 14.4Ah primární a 7.8Ah sekundární) pro rozšíření dosahu.
 • Vylepšený 750W motor který může dosáhnout rychlosti 25 km/h s točivým momentem 65 NM.
 • Trojitý systém odpružení zajistit hladkou jízdu.
 • Výjimečná lezecká kapacita k překonání strmých stoupání s 30% stoupavostí.
 • Chytrý LCD displej nabízet aktualizace rychlosti, vzdálenosti a režimu v reálném čase.
 • Pokročilé kotoučové brzdy pro rychlé a bezpečné zastavení.
 • Pokročilé odpružení Quad poskytuje pohodlí v různých terénech
 • Tukové pneumatiky do terénu poskytuje výjimečnou trakci.
 • Rám z hliníkové slitiny nabízí lehké a odolné kolo
 • Inteligentní skládací design usnadňuje přepravu a skladování
 • Efektivní 8rychlostní převodovky zajistit plynulé přechody a efektivní jízdu na kole.
 • Atraktivní design: Objevte podmanivou estetiku na našem Instagramu, předvedete styl a vytříbenost.

Jízda bez námahy - Engwe Výhody elektrokola X20 Engwe Elektrokolo X20 – kombinace výkonu a pohodlí Engwe X20 – bezproblémové řazení, vynikající výkon Zažijte efektivitu s Engwe X20 - 8rychlostní převodovky

Engwe X24 trojité odpružení

Trojitý systém odpružení pro bezkonkurenční pohodlí

Zažijte hladkou a luxusní jízdu s pokročilými Engwe X20, vybavený inovativním systémem trojitého odpružení. Tento špičkový systém se skládá z předního hydraulického tlumiče, centrálního mechanického tlumiče a zadního vzduchového tlumiče, který poskytuje třikrát větší sílu tlumení nárazů než standardní elektrokola. Pohybujte se bez námahy na hladkých městských silnicích i náročných terénech s nesrovnatelným komfortem a stabilitou, s laskavým svolením Engwe Výjimečný systém odpružení X20.

Duální baterie pro prodloužený dosah

Projekt Engwe X20 se odlišuje svým inovativním systémem dvou baterií, který se může pochlubit 48V, 14.4Ah primární baterií a doplňkovou 7.8Ah sekundární baterií. Tato výkonná kombinace poskytuje působivý dojezd, který vám umožní ujet až 76 kilometrů v elektrickém režimu na jedno nabití. Kromě toho objevujte nové městské krajiny a vydejte se bez námahy na dlouhá dobrodružství, vedeni pozoruhodným výkonem a efektivitou X20.

Smart Inteligent Display TFT od ENGWE X26

Inteligentní LCD displej pro snadné sledování

Zažijte výjimečnou čistotu a okamžité aktualizace prostřednictvím pokročilého TFT LCD displeje, který je zobrazen na obrazovce Engwe X20. Tato funkce poskytuje snadný přístup k důležitým údajům o jízdě, včetně rychlosti, vzdálenosti a aktuálního režimu, vše hladce prezentované v uživatelsky přívětivém rozhraní. Dynamický a intuitivní TFT LCD displej navíc umocňuje vaši jízdu na kole a zajišťuje nepřerušené spojení s výkonem vašeho kola a vštěpuje vám hluboký pocit zmocnění během vaší expedice.

Vylepšený 750W motor pro vysoký výkon

Zažijte bezkonkurenční sílu a výkon s Engwe X20, poháněný vylepšeným 750W motorem. X65 se může pochlubit působivým točivým momentem 25 NM a maximální rychlostí 20 km/h a bez námahy si poradí s náročným terénem. Špičkový výkon motoru navíc dosahuje pozoruhodných 1000 W, což poskytuje dodatečný tlak potřebný k snadnému překonání strmých svahů a drsných povrchů. Zvyšte svá dobrodružství v terénu s dynamikou Engwe Elektrokolo X20.

Výjimečná lezecká kapacita

Zvládání stoupání a zmenšování vrcholů se stane s pozoruhodným bez námahy Engwe Elektrokolo X20. X30 se může pochlubit působivou 20% stoupavostí a bez námahy zdolává strmé svahy a otevírá dveře do neprobádaných terénů a impozantních stezek. Kromě toho, bez ohledu na krajinu, Engwe X20 zajišťuje neochvějnou směs síly a stability, která vám dává sílu zvítězit nad každým vzestupem s jemností.

Lehký a odolný rám z hliníkové slitiny

Vychutnejte si ztělesnění cyklistické inovace s Engwe X20, představující důmyslně navržený rám z hliníkové slitiny, který hladce spojuje lehkou agilitu s neústupnou odolností. Tato pokročilá konstrukce rámu zajišťuje snadnou ovladatelnost a zároveň poskytuje robustní sílu potřebnou pro trvalý výkon v průběhu času.

Engwe Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy X24 pro bezpečnost

Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy pro maximální bezpečnost

Vylepšete svůj zážitek z jízdy se silným zaměřením na bezpečnost, zejména při vysokých rychlostech, díky pokročilým hydraulickým kotoučovým brzdám vybaveným na Engwe X20. Tyto brzdy jsou pečlivě navrženy pro přesnost a zajišťují rychlou a bezpečnou brzdnou dráhu a dodávají vám jistotu při navigaci na vaší cestě i při vysokých rychlostech. Navíc, Engwe X20 je vaším spolehlivým spojencem, který vám umožňuje jezdit s neochvějnou jistotou, podpořenou přítomností spolehlivých, vysoce výkonných brzd přímo na dosah ruky.

Pokročilý systém odpružení Quad pro maximální pohodlí

Engwe X20 jde nad rámec trojitého odpružení a představuje pokročilé nastavení čtyřkolky. Tento sofistikovaný systém zajišťuje bezkonkurenční hladkost, zvládání otřesů a vibrací, ať už na městských ulicích nebo na členitých stezkách. Ať už pro každodenní dojíždění nebo prozkoumávání terénu, Engwe Inovativní odpružení X20 slibuje výjimečný komfort a neochvějnou stabilitu během celé vaší cesty.

Engwe X26 Fat Tire 20inch by 4inch Terénní terénní pneumatika

Venkovní 20×4.0 inches Fat Tires

Dominovat rozmanité krajiny je hračka Engwe X20 je mocný 20 x 4-inch tlusté pneumatiky – vaši nejlepší společníci do každého terénu. EngineTyto pneumatiky určené pro neústupnou trakci a neochvějnou stabilitu vám umožňují s jistotou dobývat drsné, nerovné povrchy. Ať už jde o písečné pobřeží, zasněžené stezky nebo štěrkové cesty Engwe Robustní pneumatiky X20 slibují nejen stabilitu, ale také bezkonkurenční pocit bezpečí během vaší vzrušující cesty.

Inteligentní skládací design

Zažijte zcela novou úroveň přepravy na kole s důmyslným skládacím designem Engwe X20. Bez námahy složte a uložte své kolo do kufru auta, ať už se vydáváte na cestu nebo hledáte efektivní řešení pro skladování. The Engwe Skládací funkce X20 nově definuje pohodlí a jednoduchost, díky čemuž je přeprava a skladování hračkou.

8rychlostní převodovky Shimano pro efektivní řazení

Engwe X20 upřednostňuje plynulé řazení pro příjemný zážitek z jízdy na kole s precizně vybavenými 8rychlostními převody Shimano. Plynule se také pohybujte v různých terénech, protože tyto převody umožňují adaptivní přechody a bez námahy zajišťují špičkový výkon. Ať už zdoláváte náročná stoupání nebo křižujete po hladkých silnicích Engwe Převody X20 zajistí, že budete vždy v perfektním poměru pro vzrušující a efektivní jízdu.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® se věnuje výrobě nejmodernějších elektrických kol, využívá nejnovější metody a dodržuje přísné pokyny pro výrobu a kvalitu. Uvědomujeme si, že výjimečné elektrokolo je jen jednou částí rovnice, Engwe® zavedla neuvěřitelně dostupný cenový plán. S řadou špičkových cyklistických funkcí se X20 ukazuje jako jasný vítěz, který se může pochlubit nejen prémiovým designem, ale také výjimečnou hodnotou.

Engwe EP-2 Pro Prémiová kvalita

Engwe X20 Balení obsahuje

 1. Elektrokolo X20 (75 % předmontované)
 2. Duální baterie
 3. Nabíječka baterií
 4. Montážní nářadí
 5. Uživatelský manuál

Engwe Zásady nákupu X20

Engwe Řady X

Specifikace: ENGWE X20

Kapacita baterie (Ah)

48V 22.2Ah (14.4Ah + 7.8Ah)

Špičkový výkon motoru (WATT)

1000

Maximální rychlost (KM/H)

25

Brzdový systém

Hydraulické kotoučové brzdy

Váha (kg)

37.2 kg

Velikost kola (inch)

20 x 4.0

Engwe Barva
Převody Shimano

Rychlost 8

Doba nabíjení (hodina)

7

Dojezd elektrického režimu (KM)

76 km

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

114 km

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

150

Rozměry (cm)

170x68x123cm

Rozměry ve složeném stavu (cm)

106x74x107

Výška sedla (cm)

84.5 - 106

Výška řídítek (cm)

113.5

Maximální zatížení (KG)

150

Vhodná výška (cm)

150 - 190

Tlumič (přední)

Pružinový hydraulický tlumič

Tlumič (zadní)

Střední mechanický tlumič a zadní vzduchový tlumič

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IP2

Systém rekuperace energie

/

Osvědčení

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (měsíce)

12

1 recenze ENGWE X20

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napsat recenzi
Ukázat vše nejužitečnější nejvyšší rating nejnižším hodnocením
 1. Josep Maria Barreda Julve -

  Estupenda i completa bicicleta que pude comprar gracias a su descuento, tengo 68 años me e dado este capricho, la idea es hacer vias verdes, ahora la hago servir por el campo, es una gozada. en cuanto a la marca un gran servicio i atencion, llego perfectamente embalada and en unos 10 dias. En againn estoy muy contento porque por este precio hera imposible encontrar una bicicleta con tantas prestaciones. Buen año 2024 pro todo el mundo.

  Ochotný(7) Nepomocný(4)Už jste to hlasovali

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

  Původní cena: 1.699€.Aktuální cena: 1.199 €.

  Objednávka celkem:
  Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 68
  Přidat ke srovnání
  ENGWE X20

  Původní cena: 1.699€.Aktuální cena: 1.199 €.

  chyba:
  ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Srovnejte položky
  • Celkem (0)
  POROVNEJTE
  0
  Nákupní košík