- 30%

ENGWE S6

(6 Recenze zákazníků)

Původní cena: 799€.Aktuální cena: 559 €.

(-30%)
Produkt je hodnocen jako #8 v kategorii Elektrické jízdní kola

S6 Nejlepší 10 inches Offroad Scooter od Engwe®. Zvyšte své každodenní dojíždění s Engwe Elektrická koloběžka S6, která nabízí vzrušující jízdu, inteligentní funkce a moderní estetiku, která je odvážným prohlášením.

Přijměte budoucnost městské dopravy s Engwe Elektrický skútr S6🏆

Objevte dokonalého společníka pro dojíždění do města a zažijte s ním budoucnost osobní mobility Engwe Elektrický skútr S26!

Tento výkonný skútr, navržený pro městské dojíždějící, kteří hledají efektivitu a styl, se vyznačuje baterií s dlouhou výdrží, vysoce výkonným motorem a elegantním, poutavým designem. Vybaveno 10-inch pneumatiky odolné proti propíchnutí, bez námahy klouže po jakémkoli terénu. Využijte pohodlí, šetrnost k životnímu prostředí a svobodu modelu S6 a změňte revoluci ve svém každodenním dojíždění. Zvyšte svou jízdu ještě dnes!

engwe-s6-ecooter-with-seat_optimized engwe-s6-levně-10-inches-electric-scooter_optimized engwe-s6-offroad-scooter_optimized engwe-s6-offroad-escooter_optimized

Engwe S6 Hlavní vlastnosti a výhody

 • Vysoce výkonný 48V 500W bezkomutátorový motor pro plynulé a robustní zrychlení a vysokou konečnou rychlost 25 km/h.
 • Baterie s velkou kapacitou 15.6 Ah umožňuje dlouhé dojezdy až 60 km na jedno nabití.
 • 10-inch terénní pneumatiky pro pohodlnou a plynulou jízdu v různých terénech.
 • Vícenásobný závěsný systém s předním tlumičem a zadním tlumičem pohybu pro větší pohodlí.
 • Skládací design v jednom kroku pro snadnou přepravu a skladování.
 • Přední světlomet a zadní zadní světlo pro lepší viditelnost a bezpečnost.
 • Brzdové světlo který se aktivuje při použití brzd a zlepšuje celkovou bezpečnost.
 • Boční odrazky pro zvýšenou viditelnost ze stran, zvýšení bezpečnosti za špatných světelných podmínek.
 • Odolnost proti vodě IPX4 hodnocení, umožňující jízdu v deštivých a mokrých podmínkách.
 • Inteligentní displej poskytování informací v reálném čase o rychlosti, množství elektřiny, ujetých kilometrech a dalších.
 • Barevná svítící světla na bočních palubách, což přidává styl a viditelnost během nočních jízd.

engwe-s6-elektrická-koloběžka-10-inch-off-road-tyre-(500w)---eu-warehouse_optimized

9.4 inches Rozšířený pedál

Zvyšte svůj jízdní komfort s Engwe Exkluzivní elektrická koloběžka S6 9.4 inches rozšířený pedál. EngineTato speciálně navržená funkce, navržená pro optimální pohodlí, nabízí prostornou platformu pro vaše nohy a pokaždé zajišťuje pohodlnou a příjemnou jízdu.

10-inch Terénní pneumatiky

Přijměte jakoukoli výzvu s Engwe Elektrický skútr S6 a jeho nejmodernější 10-inch bezdušové pneumatiky. Tyto pneumatiky, vyrobené pro maximální odolnost proti propíchnutí a zvýšenou odolnost, nabízejí vynikající trakci, takže každá jízda bude hračkou. Popusťte uzdu svému dobrodružnému duchu a přijměte svobodu snadného objevování off-roadů na S26.

engwe-s6-elektrická-koloběžka--700w-15_optimized.6ah

Vícenásobný systém odpružení

Tento pečlivě navržený skútr s předním tlumičem a zadním tlumičem pohybu zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu i na nerovném terénu. Zažijte radost z plynulé jízdy a dopřejte si maximální pohodlí s Engwe S6.

Vysokokapacitní baterie 48V 15.6Ah

Engwe Elektrokoloběžka S6 vybavená robustní vysokokapacitní baterií 48V 15.6Ah. Díky působivému maximálnímu dojezdu 60 km na jedno nabití můžete objevovat dál a jít ještě míli navíc. Zažijte vzrušení z prodloužených jízd a odemkněte svět neomezených možností s S6.

engwe-s6-elektrická-koloběžka-10-inch-terénní-pneumatika-500w-(peak-700w)-bezkartáčový-motor--48v-15.6

Osvětlení předního světlometu

Jasný přední světlomet vrhá silný paprsek, který zajišťuje jasnou viditelnost a bezpečnou jízdu, zejména při tlumeném osvětlení nebo na cestách v noci.

Výkonný motor 500 W

Zvyšte svůj zážitek z jízdy s Engwe Elektrická koloběžka S6, která se může pochlubit impozantním 500W nábojovým motorem a působivým špičkovým výkonem 700W. Vysoce výkonný 48V bezkomutátorový motor zajišťuje nepřetržité a robustní zrychlení, což vám umožní s lehkostí zdolávat svahy a prohánět se ulicemi při rychlostech v rozmezí 18-45 km/h (25 km/h běžná úroveň). S pozoruhodnou podporou Stoupavost 15 stupňů Engwe S6 vám umožní bez námahy zdolávat kopcovité terény a užít si vzrušující jízdu bez kompromisů.

engwe-s6-500w-10-inch-terénní-pneumatika-elektrická-koloběžka-15_optimized.6ah-baterieIntuitivní LCD displej

Projekt Engwe S6 nastavuje nový standard pro dojíždění do města díky pokročilému LCD displeji. Vyzkoušejte pohodlí snadného přístupu k důležitým informacím o jízdě, včetně rychlosti, vzdálenosti a úrovně nabití baterie, na jednom místě. The Engwe LCD displej S6 zajišťuje, že zůstanete ve spojení a budete informováni po celou dobu vaší cesty, což vám umožní činit informovaná rozhodnutí a užít si propojený zážitek z jízdy jako nikdy předtím.

Skládací design v jednom kroku

Zvyšte své zážitky z dojíždění s Engwe Elektrická koloběžka S6 a její uživatelsky přívětivý jednostupňový skládací design. Díky rychlému a bezproblémovému skládacímu mechanismu lze tuto koloběžku bez námahy složit během okamžiku, což umožňuje snadné skladování a přepravu v kufru nebo ve veřejné dopravě.

engwe-s6-mobility-cooter-s-jedinečný-skládací-design_optimized

Jasná zadní LED světla

Vyčnívejte z davu s Engwe P26 je poutavá přední a zadní LED světla. Nejen, že zlepšují estetiku kola, ale také poskytují zásadní viditelnost během nočních jízd. Ať už dojíždíte do města nebo prozkoumáváte městskou krajinu, Engwe Světla LED modelu S6 zajišťují, že vás ostatní účastníci silničního provozu vidí, přičemž upřednostňují vaši bezpečnost, aniž byste museli slevit ze stylu.

Možnosti třístupňové úrovně

Uvolněte svou potřebu rychlosti s Engwe Elektrická koloběžka S6 a její všestranné nastavení tří rychlostí. Jezděte v ekologickém režimu s úrovní Eco Level, dosahujte rychlosti 11.1 MPH / 15 km/h a šetříte energii. Přepněte na Regular Level pro vyváženou jízdu rychlostí 18.6 MPH / 25 km/h. Pro ty, kteří touží po maximálním spěchu, zapněte sportovní úroveň, která vás vyžene na vzrušující rychlost 27.9 MPH / 45 km/h.

engwe-s6--elektrická-koloběžka s dlouhým dojezdem-on-a-budget_optimized

Inteligentní brzdové světlo

Jezděte s větší bezpečností a klidem, díky Engwe Funkce citlivého brzdového světla elektrické koloběžky S6. Jakmile zabrzdíte, rozsvítí se integrované brzdové světlo a účinně signalizuje motoristům a chodcům, že zpomalujete nebo zastavujete. Toto proaktivní bezpečnostní opatření zvyšuje celkové povědomí o vozovce a zajišťuje bezpečný zážitek z jízdy Engwe S6.

3 jízdní režimy a 5 úrovní rychlosti

Zažijte dokonalé ovládání a přizpůsobení s Engwe Rozmanité možnosti jízdy na elektrokole S6. Ať už hledáte vzrušující elektrický režim, vyvážený asistenční režim nebo tradiční manuální režim Engwe P26 vás pokryl. Vylepšete svůj zážitek z jízdy dále výběrem z 5 různých rychlostních úrovní v rozsahu od 10 do 40 km/h, což vám umožní bez námahy se přizpůsobit různým terénům a požadovaným rychlostem.

engwe-s6--colorful-luminous-lights_optimizedBarevná světelná světla

Zažehněte své noční jízdy s Engwe Elektrická koloběžka S6 podmanivá barevná světelná světla. Blikající světelné pásy na obou bočních palubách dodávají vašim večerním dobrodružstvím dynamický a vizuálně ohromující prvek. Buďte středem pozornosti při stylové a stylové jízdě a zanechejte za sebou stopu zářivých světel. Zažijte jízdu, která nejen vynikne, ale také rozzáří noc Engwe Podmanivá světelná světla S6.

Odolnost proti vodě IPX4

Užijte si svobodu jízdy za jakýchkoli povětrnostních podmínek s Engwe Elektrická koloběžka S6 s působivým hodnocením odolnosti vůči vodě IPX4. Tato funkce zajišťuje, že můžete volně cestovat v deštivých dnech nebo se setkat s mokrou vozovkou, aniž byste ohrozili výkon skútru. Užijte si pohodlí skútru odolného vůči povětrnostním vlivům, který vám umožní zdolat každodenní dojíždění s lehkostí, ať už za deště nebo za slunce. Zůstaňte sebevědomí a nezastavitelní s Engwe Výjimečná odolnost vůči vodě S6.

Prémiová kvalita s vynikající dostupností a levnou cenou!🏆

Engwe® se věnuje výrobě nejpokročilejších elektrických kol dodržováním nejnovějších technik a nejvyšších standardů kvality a výroby. Pochopení, že dobré elektrokolo není vše, na čem záleží, Engwe® vytvořil mimořádně levný cenový model. Doporučujeme vám udělat si vlastní průzkum a porovnat Engwe® elektrokola s konkurenčními modely. Jsme si jisti, že v tak dostupné cenové relaci nenajdete žádná jiná vyspělá kola. Vítěz pokročilého designu, vítěz ceny! 🏆

Engwe EP-2 Pro Prémiová kvalita

Engwe Balíček S6 obsahuje

 1. Elektrokoloběžka S6
 2. Nabíječka baterií
 3. Montážní nářadí
 4. Uživatelský manuál

Engwe Podmínky a zásady S6

engwe-s6-scooter_optimized

9.5Expertní skóre
S6 Nejlepší 10 inches Offroad Scooter od Engwe®. Zvyšte své každodenní dojíždění s Engwe Elektrická koloběžka S6, která nabízí vzrušující jízdu, inteligentní funkce a moderní estetiku, která je odvážným prohlášením.
Suspenze
9.5

Specifikace: ENGWE S6

Kapacita baterie (Ah)

48V 15.6Ah

Maximální rychlost (KM/H)

45

Brzdový systém

Mechanická brzda

Váha (kg)

25

Velikost kola (inch)

10 × 2.75

Engwe Barva
Převody Shimano

/

Doba nabíjení (hodina)

6-8

Dojezd elektrického režimu (KM)

50 - 60

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

/

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

/

Rozměry (cm)

110x25x110

Rozměry ve složeném stavu (cm)

110x25x55

Výška sedla (cm)

77-86

Výška řídítek (cm)

98-110

Maximální zatížení (KG)

120

Vhodná výška (cm)

150-200

Tlumič (přední)

Mechanický tlumič nárazů

Tlumič (zadní)

Vysoce výkonný tlumič pohybů

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IPX4

Systém rekuperace energie

/

Osvědčení

CE, RoHS

Záruka (měsíce)

12

3 recenze pro ENGWE S6

5.0 z 5
3
0
0
0
0
Napsat recenzi
Ukázat vše nejužitečnější nejvyšší rating nejnižším hodnocením
 1. Carlos De Oliveira -

  Trés bonne trotinete=Nejlepší,domage que la 3º Vitesse ne passe pase et je suis limité á 21km-h

  - NEVÝHODY: 3º vitesse ne passe pas ?
  Ochotný(0) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour Carlos,

   Merci pour votre avis! Nous apprécions votre příspěvek et nous excusons pour tout inconvenient. Kontaktní osoba Veuillez notre équipe d'assistance à support@engwe.net afin que nous puissions vous aider davantage.

   S pozdravem,
   Pomoc Engwe

   Ochotný(1) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 2. Němec Jaroslav -

  koupil jsem k vanocum a jsem velmi spokojen

  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Dobrý je,
   Němče, děkujeme vám za sdílení vaší zpětné vazby. Jsme rádi, že jsme věděli, že to udělalo vaši vánoční událost ještě lepší. S pozdravem.

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 3. Cleiton Pinheiro Vaz -

  GOSTARIA DE SABER SE CONSIGO COMPRAR APENAS O PNEU ?
  O MEU PNEU TRASEIRO FUROU E NÃO CONSIGO ENCONTRAR EM MINHA CIDADE

  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Olá Cleiton,

   Obrigado por compartilhar seus comentários. Lamento que no momento não estejamos vendendo pneus sobressalentes. Eu recomendaria verificar na Amazon nebo no seu mercado local.

   Por favor, deixe-me saber se você tem alguma dúvida!

   mikrofon

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

  Původní cena: 799€.Aktuální cena: 559 €.

  Černá

  Objednávka celkem:
  Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 138
  Přidat ke srovnání
  ENGWE S6

  Původní cena: 799€.Aktuální cena: 559 €.

  chyba:
  ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Srovnejte položky
  • Celkem (0)
  POROVNEJTE
  0
  Nákupní košík