- 14%

ENGWE P275 Pro

Přidejte svůj názor

Původní cena: 2.199€.Aktuální cena: 1.899 €.

(-14%)
Produkt je hodnocen jako #12 v kategorii Elektrické jízdní kola

Odemkněte budoucnost dojíždění s Engwe P275 Pro. Kde se síla snoubí s elegancí, toto elektrokolo hladce integruje pokročilou technologii, robustní motor a moderní design, což zajišťuje bezkonkurenční zážitek z jízdy ve městě.

Kategorie: Štítek:

Engwe P275 Profesionální elektrokolo: plynulé městské jízdy

Předefinujte své dojíždění pomocí výkonného motoru, chytrých funkcí a elegantního designu.

Pozvedněte své dojíždění do města s Engwe P275 Pro – dokonalé spojení síly, inovace a stylu. Toto elektrokolo nabízí dynamickou a efektivní jízdu městskými ulicemi, takže každá cesta je bezproblémová a zábavná. Znovu objevte radost z dojíždění s Engwe P275 Moderní design a pokročilé funkce Pro.

City Shift Explorer Engwe P275 Pro Elektrický klidný trek Engwe P275 Pro Glide Hero Engwe P275 Pro Městský strážce Engwe P275 Pro

Engwe P275 Pro Hlavní vlastnosti a výhody

 • Bafang 250W motor se středním pohonem: Zajišťuje intuitivní jízdu bez pocení s výkonným 250W motorem a točivým momentem 65 Nm.
 • Vysokokapacitní baterie Samsung 19.2 Ah: Podporuje dojezd až 260 km s vysokokapacitní baterií Samsung s kapacitou 19.2 Ah.
 • Displej Bafang® TFT DP C244: 5 úrovní pedálů, USB port, živé rozhraní.
 • Bafang 3-rychlostní náboj automatické převodovky: Plynulé přechody s automatickým řazením na základě rychlosti šlapání.
 • Hydraulické kotoučové brzdy Tektro: Bezstarostné a citlivé zastavení za všech podmínek s hydraulickými kotoučovými brzdami Tektro.
 • Karbonový hnací řemen Gates: Klidná cesta s tichým, nerezovým a bezúdržbovým řemenem Gates Carbon Drive.
 • Pneumatiky proti propíchnutí a reflexní ráfky: Bezproblémové klouzání po nerovných cestách s reflexními pneumatikami na ráfku proti propíchnutí.
 • Sedlovka a vzduchová sedlovka Selle Royal: Přizpůsobivé, pohodlné jízdy se sedlem Selle Royal a nastavitelnou vzduchovou sedlovkou.
 • Integrovaná přední a zadní světla: Jasná viditelnost a přizpůsobivé jízdní scénáře s hladce integrovanými světly.
 • Robustní zadní nosič: Vylepšuje každodenní přepravu pomocí robustního nosiče, který zajišťuje nezbytnosti pro jízdu bez starostí.

Voltová rychlost Engwe P275 Pro - Dynamické elektrokolo Bafang Torque 250W

Motor se středním pohonem Bafang 250W

Projekt Engwe P275 Pro, vybavený středovým motorem se snímačem točivého momentu Bafang, změní vaše dojíždění. Je pozoruhodné, že výkonný 250W motor s točivým momentem 65 Nm se intuitivně synchronizuje s vaším šlapáním a poskytuje přirozenou jízdu bez pocení. Kromě toho můžete snadno přepínat mezi asistenčními režimy pro energizující cvičení nebo svižnou cestu do kopce, takže kopce a provoz budou hračkou.

Vysokokapacitní baterie Samsung 19.2Ah

Zažijte dlouhé jízdy s Engwe P275 Pro, pyšnící se vysokokapacitní 19.2Ah baterií Samsung. Výhoda této velkokapacitní baterie je také zřejmá, protože nejenže podporuje až 260 kilometrů (161 mil) v režimu Eco pedálu, ale také zajišťuje spolehlivý a trvalý zdroj energie.

Elektrokolo Urban Horizon Engwe P275 Pro - Adventure Seeker Electric Commuter_Bafang DisplayDisplej Bafang® s portem UPS

Zvyšte svou jízdu s Bafang® TFT DP C244 na Engwe P275 Pro, nabízející snadné a přizpůsobitelné rozhraní. Kromě toho mohou cyklisté snadno doladit výkon svého elektrokola pomocí intuitivních dotykových ovladačů, které lze nastavit mezi pěti úrovněmi podpory pedálů, aby vyhovovaly různým terénům. Pozoruhodné je, že displej obsahuje praktický 5V USB nabíjecí port pro pohodlné nabíjení zařízení, což z něj dělá základního společníka pro dobrodružství.

Náboj 3-rychlostní automatické převodovky Bafang

Zvyšte svou jízdu pomocí 3-rychlostního náboje s automatickou převodovkou Bafang, protože převody se řadí automaticky podle rychlosti šlapání. Náboj navíc zajišťuje rychlejší jízdu při akceleraci a plynule řadí na nižší převodové stupně při zpomalování. Tento intuitivní systém poskytuje hands-free a plynulou jízdu na kole.

Glide Master Explorer Engwe P275 Elektrokolo Pro - Hydraulic Hero Edition

Hydraulické kotoučové brzdy Tektro

mbard na bezstarostné jízdy s Engwe P275 Hydraulické kotoučové brzdy Pro a Tektro. Tato kombinace zajišťuje efektivní rozjezd a zastavení za všech povětrnostních podmínek. Brzdy Tektro navíc poskytují spolehlivý a citlivý výkon, což cyklistům umožňuje používat Engwe P275 Profesionální sebevědomí a kontrola během jejich cest. Rychlá a předvídatelná brzdná odezva zajišťuje bezpečnou a příjemnou jízdu v různých prostředích.

Sedlovka Selle Royal Sedlo & Air

Vylepšete svůj zážitek z jízdy ve městě s Engwe P275 Pro se sedlem Selle Royal a nastavitelnou vzduchovou sedlovkou. Sedlo, vyrobené pro spolehlivé pohodlí, se přizpůsobí různým terénům. Snadno nastavitelná vzduchová sedlovka navíc umožňuje personalizovaný dotek, takže každou cestu na něm zvládnete Engwe P275 Pro pohodlné a přizpůsobitelné.

Eco Charge Cruiser Engwe P275 Pro - Efektivní Bafang 3-rychlostní elektrický komutátor

Karbonový hnací řemen Gates

Ponořte se do tichých jízd na Engwe P275 Pro s řemenem Gates Carbon Drive – bez rzi, mastnoty a skvrn. Řízení točivého momentu bez námahy poskytuje klidný zážitek z pedálů, eliminuje cinkání a klapání řetězu. Navíc si užijte bezstarostnou odolnost s bezúdržbovým designem, který slibuje okouzlující klid na každém Engwe P275 Profi cesta.

Studie zadního nosiče

Klouzejte městem bez námahy s robustním zadním nosičem Engwe P275 Pro. Efektivně zabezpečte své nezbytnosti a vytvořte dokonalého společníka pro každodenní dojíždění. Navíc, engineTento zadní nosič, navržený pro trvalou odolnost, poskytuje nejen stabilní platformu, ale také zlepšuje váš každodenní zážitek z přepravy. Užijte si bezstarostné jízdy s přidanou výhodou snadného a bezpečného uložení, které promění vaše dojíždění v bezproblémovou a spolehlivou cestu s Engwe P275 Pro.

Power Pathfinder Engwe P275 Pro - Reflexní Rim Raider Electric Adventure

Pneumatiky proti propíchnutí a reflexní ráfky

Povýšte svůj Engwe P275 Profesionální jízda s pneumatikami na ráfku s ochranou proti propíchnutí a reflexními ráfky, které bez námahy klouže po kamenitých nebo nerovných cestách. Absorbujte otřesy a odolejte propíchnutí pro plyšovou jízdu po ulicích plných kol. Navíc si užijte ochranu před úlomky a trny, což zajišťuje bezstarostnou jízdu na vašem ebike. Reflexní ráfky zvyšují viditelnost za špatných světelných podmínek a kombinují bezpečnost a pohodlí pro cyklistické dobrodružství bez starostí.

Integrovaný Light _E-Cityscape Cruiser Engwe P275 Pro - AutoShift Maverick Urban CommuterIntegrovaná přední a zadní světla

Užijte si dobře osvětlenou cestu s Engwe P275 Integrovaná přední a zadní světla Pro, hladce integrovaná pro jasný výhled dopředu. Kromě toho můžete bez námahy navigovat za jakýchkoli světelných podmínek a zadní světlo zvyšuje všestrannost a pohodlí. Odnímatelný design navíc umožňuje snadné nastavení nebo výměnu, čímž je zajištěna adaptabilita na různé jízdní scénáře pro bezpečnější a zábavnější cyklistický zážitek.

Prémiová kvalita s vynikající dostupností a levnou cenou!🏆

Engwe® se věnuje výrobě nejpokročilejších elektrických kol dodržováním nejnovějších technik a nejvyšších standardů kvality a výroby. Pochopení, že dobré elektrokolo není vše, na čem záleží, Engwe® vytvořil mimořádně levný cenový model. Doporučujeme vám udělat si vlastní průzkum a porovnat Engwe® elektrokola s konkurenčními modely. Jsme si jisti, že v tak dostupné cenové relaci nenajdete žádná jiná vyspělá kola. Vítěz pokročilého designu, vítěz ceny! 🏆

Engwe EP-2 Pro Prémiová kvalita

Engwe P275 Balíček Pro obsahuje

 1. P275 Profesionální elektrokolo (75 % předem smontované)
 2. Jedna lithiová baterie 36V 19.2Ah
 3. Nabíječka baterií
 4. Montážní nářadí
 5. Uživatelský manuál

Engwe P275 Podmínky a zásady Pro

Engwe P275 Banner ST

9.5Expertní skóre
Odemkněte budoucnost dojíždění s Engwe P275 Pro. Kde se síla snoubí s elegancí, toto elektrokolo hladce integruje pokročilou technologii, robustní motor a moderní design, což zajišťuje bezkonkurenční zážitek z jízdy ve městě.
Suspenze
9.5

Specifikace: ENGWE P275 Pro

Kapacita baterie (Ah)

Samsung 19.2Ah

Špičkový výkon motoru (WATT)

Středový motor Bafang 250W

Maximální rychlost (KM/H)

25 KM / H

Brzdový systém

180 mm přední a zadní hydraulické kotouče Tektro se zlomí

Velikost kola (inch)

27.5 × 2.4 "

Engwe Barva
Převody Shimano

Bafang 3 úrovně automatické řazení

Doba nabíjení (hodina)

3-8 hodin

Dojezd elektrického režimu (KM)

60-80km

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

150-260km

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

25 kg

Rozměry (cm)

188x69x98.5cm

Rozměry ve složeném stavu (cm)

/

Výška sedla (cm)

82-98 cm

Výška řídítek (cm)

98.5cm

Maximální zatížení (KG)

100

Vhodná výška (cm)

175-200 cm

Tlumič (přední)

/

Tlumič (zadní)

/

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IPX6

Systém rekuperace energie

/

Osvědčení

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (měsíce)

12

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Nejsou žádné hodnocení.

Buďte první, kdo napíše recenzi “ENGWE P275 Pro “

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Původní cena: 2.199€.Aktuální cena: 1.899 €.

Objednávka celkem:
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 185
Přidat ke srovnání
ENGWE P275 Pro

Původní cena: 2.199€.Aktuální cena: 1.899 €.

chyba:
ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Srovnejte položky
 • Celkem (0)
POROVNEJTE
0
Nákupní košík