Doporučeno! - 1%

ENGWE ENGINE PRO

(57 Recenze zákazníků)

Původní cena: 1.499€.Aktuální cena: 1.479 €.

(-1%)
Produkt je hodnocen jako #1 v kategorii Elektrické jízdní kola

Engwe® Engine PRO - Navrženo k dokonalosti! Kolo prémiové kvality se špičkovým výkonem jako žádné jiné. Engine Pro 1000W si získal srdce tisíců uživatelů. Toto nejprodávanější elektrokolo přichází s vylepšeným motorem, předním a zadním (pružinově-hydraulickým) odpružením, lehkým, ale odolným skládacím rámem, vyjímatelnou baterií pro dojezd až 120 km, dvojitými hydraulickými kotoučovými brzdami, inteligentním TFT displejem, a opravdu pohodlné sezení.

Engwe Engine Pro (starý) bude brzy vyřazen z výroby a bude zcela nahrazen NOVÝM 2024 Engwe Engine Pro 2.0!

ENGWE ENGINE PRO Advanced Fat-Tire 750 W Upgradovaný Ebike

Engwe ENGINE PRO je prémiové elektrokolo s nejpokročilejšími cyklistickými funkcemi. Nedávno upgradovaná verze se stává jedním z nejprodávanějších elektrokol se stovkami pozitivních ohlasů a pětihvězdičkových recenzí.

Všechny funkce a detaily na Engine PRO je upgradován k dokonalosti! Nový bezkomutátorový motor dokáže dosáhnout vyšších kopců, delších dojezdů a konečné rychlosti úžasných 45 km/h. Plné (přední a zadní) hydraulické kotoučové brzdy nabízejí rekordní bezpečnost při brzdění. Pokročilé přední a zadní (hydraulické) odpružení se slavným 20 x 4-inch Tukové pneumatiky zajišťují, že jízda je vždy super pohodlná na všech terénech, včetně sněhu, pláže a dalších terénních cest. To je také důvod, proč se kolo cítí stabilně a bezpečně při jízdě vysokou rychlostí 45 km/h. Rozdíly mezi Engine Pro a EP-2 PRO jsou definovány v tento článek.

Engwe ENGINE PRO Hlavní vlastnosti a výhody -

 • Upgradovaný motor 750 W (špičkový 1000 W). nabízí extrémní výkon při zrychlení, stoupání do kopce a konečnou rychlost 45 km/h.
 • Vyměnitelná baterie 48V16Ah umožňuje dlouhé dojezdy až 60 km (elektrický režim). Kupte si extra baterii!
 • Automatické ovládání světlometů rozsvítí vaše světlomety, jakmile zaznamená tmu.
 • Plné přední a zadní (hydraulické) tlumiče ujistěte se, že stabilizujete zážitek z jízdy.
 • 20 x 4-inch Tlusté pneumatiky aby jízda byla stabilní a bezpečná a zároveň absorbovala nárazy z nerovného terénu.
 • Inteligentní TFT displej s barvami zobrazující rychlosti (skutečné, průměrné a maximální), režim, stav baterie, vzdálenost, celkový počet najetých kilometrů a nastavení více parametrů.
 • Pokročilé hydraulické kotoučové brzdy jsou známé tím, že nabízejí extrémně rychlé a bezpečné brzdění.
 • Skládací rám z hliníkové slitiny zachovává si nízkou hmotnost a vysokou odolnost s možností složení.
 • USB port na řídítkách umožňuje nabíjet vaše zařízení, jako je smartphone, na cestách.
 • Přední a zadní LED světla rozjasněte vozovku v noci, abyste byli dobře viditelní.
 • Zadní nosič kol umožňuje převážet až 25 kg hmotnosti navíc nebo osobu.
 • Funkce automatického dobíjení (vestavěný systém rekuperace energie) dobíjí baterii při jízdě z kopce.
 • Baterie se zámkem zajišťuje, aby ho nikdo neukradl. Nabijte ji na kole nebo ji vyjměte.
 • Originální 8rychlostní Shimano® Shifter se používá pro přepínání rychlostních stupňů od 1 do osmi, podle potřeby.
 • Tempomat je způsob, jak zablokovat rychlost, navíc k ovládání rychlosti pomocí palcového plynu nebo asistenčního systému snímání.
 • Atraktivní design Najít další uživatele fotografie zde nebo náš Instagram.

Vylepšený pokročilý motor s 1000 W špičkového výstupního výkonu

Zadní kolo má integrovaný bezkomutátorový motor XingDa náboje. Tento nedávno vylepšený bezkomutátorový 750-wattový motor poskytuje 1000-wattový špičkový výkon se schopností vyšplhat se do sklonu 30°. Maximální rychlost může být až 45 km/h (manuálně regulovaná) s optimálním dojezdem až 100 km díky vyměnitelné lithiové baterii 48v 16Ah.

Vysoce výkonná pružina a hydraulické dvojité odpružení

Engine Pro přichází s vylepšeným předním pružinovým hydraulickým tlumičem a zadním vysoce výkonným pohybovým tlumičem. Pružina a hydraulické tlumiče vytvářejí silnější tlumení nárazů. Přední odpružení je nastavitelné s možností uzamknout vaše nastavení. Spolu s tlustými pneumatikami to zajišťuje jednu z nejstabilnějších a nejbezpečnějších jízd ve všech terénech. Jízda je skutečně pohodlnější, zvláště ve srovnání s elektrokoly bez tlustých pneumatik.

20 x 4-inch Tlusté pneumatiky pro pláž, sníh, off-road a další

tlusté pneumatiky 20 x 4-inch ( Chaoyang nebo CST) jsou vysoce doporučené nebo dokonce nezbytné pro rychlá elektrická vozidla. Jakmile elektrokolo dosáhne rychlosti přes 40 km/h, potřebujete tlusté pláště pro extra stabilitu a vaši osobní bezpečnost. Poskytují lepší přilnavost k zemi a absorbují všechny nárazy z hrbolatého terénu spolu s hydraulické dvojité odpružení. Doporučený tlak v pneumatikách je 140 kpa. Jízda na elektrokole s tlustými pneumatikami poskytuje další pocit z jízdy, který se podobá jízdě na motocyklu.

Pokročilé hydraulické olejové kotoučové brzdy od Engwe Engine Pro

Je naprosto nezbytné mít pokročilý hydraulický brzdový systém, který odpovídá výkonu motoru. Engwe Engine Pro je vybaven předními a zadními hydraulickými olejovými kotoučovými brzdami. Hydraulické brzdy jsou známé jako nejúčinnější způsob, jak rychle a bezpečně zpomalit vysoké rychlosti elektrických vozidel. Kromě toho, Engine Pro při brzdění nabíjí vlastní baterii.

Vylepšená vyměnitelná baterie 48V16Ah s menší velikostí a delším dosahem

Nově vylepšená lithiová baterie 48V16Ah má menší velikost. Díky nedávnému upgradu může dosáhnout přibližně o 10 % delšího dosahu nebo vzdáleností. Zaručuje dlouhou životnost. Baterie je vyměnitelná, proto ji můžete nabíjet v rámu kola nebo vyndat a nabíjet v bytě. Důrazně doporučujeme při objednávce kola zakoupit extra baterii, abyste zdvojnásobili dojezdovou vzdálenost.

Inteligentní TFT displej se zapnutými barvami a pokročilým nastavením Engwe Engine Pro

Engwe Engine PRO Inteligentní ovladač TFT displejeTento chytrý TFT displej vám vždy přehledně zobrazí všechny důležité informace a další. Nabízí automatické ovládání světlometů, inteligentní zobrazení výkonu, indikaci výkonu motoru, převodový stupeň posilovače, zobrazení rychlosti (včetně rychlosti v reálném čase, maximální rychlosti a průměrné rychlosti), zobrazení ujetých kilometrů (včetně jednotlivých ujetých kilometrů a celkových ujetých kilometrů), ovládání posilovače, doba jízdy, ovládání koncových světel a indikace připojení USB. S pokročilými možnostmi můžete ovládat konečné rychlosti a mnoho dalších nastavení.

Skládací rám z hliníkové slitiny – 3 kroky Systém snadného skládání

Skládací rám z hliníkové slitiny umožňuje snadné skládání ve 3 krocích při zachování plné odolnosti a pevnosti rámu. Řídítka a pedály mají také skládací konstrukci. Přestože je rám super pevný, jedná se o lehkou hliníkovou slitinu s hmotností pouhých 31.6 kg, což je na elektrokolo s tak vysokými specifikacemi překvapivě málo. Přestože se jedná o velké a silné kolo, stále se vejde do většiny užitkových vozů a umožňuje přepravu kola po celé zemi.

Přední 48V LED ambientní světlomet a červené LED zadní světlo – automatické ovládání světlometů

Projekt Engwe Engine PRO je dodáván s předním světlem a zadním zadním světlem, díky čemuž je kolo viditelné za jakýchkoli jízdních podmínek. To zajišťuje extra bezpečnost ve tmě. Přední světlo využívá pracovní napětí 48 V s vysoce výkonným LED čipem, který svítí až 20 metrů čtverečních. Zadní červené světlo zajišťuje viditelnost z vozidel za vámi. Přední světlomet má automatické ovládání světlometů, což znamená, že jej senzory motocyklu zapnou nebo zhasnou v závislosti na denní nebo noční době.

Více jízdních režimů s Engwe Engine Pro Režim pedálu, režim pedálového asistenta, Režim plynu

Režim pedálu je pouze šlapání, bez jakékoli asistence motoru. Na Režim podpory pedálu, šlapete, ale elektrická asistence vám dodá další výkon. Zachováte si přirozený pocit při šlapání a přitom snadno dosáhnete dvojnásobné rychlosti a ztrojnásobení vzdálenosti, aniž byste se unavili. v Režim plynu šlapání není nutné, protože rychlost ovládáte plynem a elektrokolo používáte spíše jako motocykl.

Zadní nosič jízdních kol zapnutý Engwe Engine Pro

Engine Pro Elektrokolo je dodáváno se silným a odolným zadním nosičem, jako žádné jiné. Vzhledem k tomu, že nosič je extra posílen, může přepravit zavazadla o hmotnosti 90 kilogramů nebo dokonce další osobu. Nejlépe to funguje s Engwe tašky na nosiče kol, které udrží až 25 kg a mohou potenciálně nést 2 další baterie pro rekordně dlouhé jízdy. Zadní hliníkový blatník je dvojitě připevněn pod zadní nosič.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® se věnuje výrobě nejpokročilejších elektrických kol dodržováním nejnovějších technik a nejvyšších standardů kvality a výroby. Pochopení, že dobré elektrokolo není vše, na čem záleží, Engwe® vytvořil mimořádně levný cenový model. ENGINE PRO je vítěz prémiového designu s nejpokročilejšími cyklistickými funkcemi!

Engwe EP-2 Pro Prémiová kvalita

Engwe Engine Pro Balení obsahuje

 1. ENGINE Pro elektrokolo (75 % předem smontované)
 2. Jedna vyměnitelná lithiová baterie 48V 13Ah (v rámu)
 3. Nabíječka baterií
 4. Montážní nářadí
 5. Uživatelský manuál

Engwe Engine Pro Podmínky a zásady

 

10Expertní skóre
10+
10+
Suspenze
10

Specifikace: ENGWE ENGINE PRO

Kapacita baterie (Ah)

16

Špičkový výkon motoru (WATT)

1000

Maximální rychlost (KM/H)

45

Brzdový systém

Hydraulické olejové brzdy

Váha (kg)

31.6

Velikost kola (inch)

20 x 4.0

Engwe Barva
Převody Shimano

Rychlost 8

Doba nabíjení (hodina)

5.3

Dojezd elektrického režimu (KM)

50 - 60

Maximální dosah pedálového asistenta (KM)

120

Maximální zatížení zadního nosiče (KG)

25kg

Rozměry (cm)

175 x 57 x 123

Rozměry ve složeném stavu (cm)

104 x 55 x 84

Výška sedla (cm)

86 - 108

Výška řídítek (cm)

123 - 130

Maximální zatížení (KG)

175

Vhodná výška (cm)

160 - 210

Tlumič (přední)

Pružinový hydraulický tlumič

Tlumič (zadní)

Vysoce výkonný tlumič pohybů

Stupeň vodotěsnosti (IPX)

IP2

Systém rekuperace energie

Funkce automatického dobíjení

Osvědčení

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (měsíce)

12

Videa: ENGWE ENGINE PRO

50 recenze pro ENGWE ENGINE PRO

4.8 z 5
40
9
1
0
0
Napsat recenzi
Ukázat vše nejužitečnější nejvyšší rating nejnižším hodnocením
 1. elosi -

  Dobré za peníze, dobré odpovědi, dobrá jízda. Pouze výhody. a jeho NÁDHERNÝ haha

  Ochotný(23) Nepomocný(25)Už jste to hlasovali
 2. ted basye -

  Velmi přesný popis. Rychlá podpora prodejce. Vynikající kolo.

  Ochotný(9) Nepomocný(12)Už jste to hlasovali
 3. Ron Merritt -

  Dobré, ale těžké elektrokolo.

  Kolo je nezbytné, jak je inzerováno, ale poskytuje velmi málo konkrétních informací. Manuál je docela zbytečný. Přišel jsem na to, že systém rekuperace energie funguje pouze v režimech elektrokola 0 nebo 1 a při rychlosti 18 km/h a rychleji – obvykle z kopce. Je to jen při dojezdu – brzdění nevytváří žádnou energii. Displej zobrazuje wattové hodnocení pro spotřebovanou nebo rekuperovanou energii, což je praktické. Ukazuji, že vrcholí na 850 wattech do kopce, na plný plyn. Při dlouhém sjezdu rychlostí 20 km/h jsem obnovil 117 wattů. Kvalita konstrukce je vynikající – jedná se o nádrž, což také znamená, že je těžká – přes 30 kg. Pochybuji, že bys to strukturálně zlomil. Jízda je dobrá/hladká a těžiště je velmi nízko. Velmi pohodlné plavby nebo dojíždění. Jsem si jistý, že terénní stezky by byly v pořádku, ale tohle není BMX kolo, takže na to pamatujte. Displej je jasný a poskytuje potřebné informace. Tempomat funguje tak, že podržíte plynovou páku v jedné poloze po dobu 8 sekund a vypnete, pokud šlápnete na brzdu. Manuál je vtip – absolutně žádný návod, jak cokoli funguje nebo jak to poskládat. Balení je průměrné – přehazovačku jsem měl ohnutou tak, že řetěz narážel do pláště/ráfku (musel jsem ho rovnat ručně) a bylo tam pár drobných škrábanců, které jsem zalepil černým ostřím. Celkově jsem s tím zatím spokojený – plánuji přidat zrcadlo, brašnu a možná lepší sedadlo. Měl by mít i lepší světlomet a blinkry by se hodily. 

  Ochotný(88) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 4. Prudence Roddenová -

  Výborné kolo, splňuje parametry popsané výše

  Ochotný(9) Nepomocný(10)Už jste to hlasovali
 5. Úžasné -

  Výborný produkt

  Snadné použití 

  Ochotný(6) Nepomocný(6)Už jste to hlasovali
 6. Fritz Filippi -

  Přesný popis produktu, velká spokojenost. Koupím další pro svou dívku, ale pravděpodobně EP-2 PRO aby ušetřila nějaké peníze a stejně jezdí pomalu.

  Ochotný(10) Nepomocný(13)Už jste to hlasovali
 7. HapaShawn -

  Skvělé, rychlé a energeticky úsporné elektrokolo!

  Mám toto kolo už asi týden a absolvoval jsem dvě jízdy – z toho jedna měla přes 35 kilometrů. Při delší jízdě na 40 km spotřeboval jen asi 50 % baterie. Zatím tohle kolo miluji. Mám jen dvě stížnosti, opravdu. Za prvé, brzdy jsou náhodné kvality a vyšly z krabice odřené a vydávající hluk (skřípání). Zdá se, že se to vyřešilo nebo se to nyní řeší použitím nějakého WD-40 na brzdové kotouče. Jedinou další výtku mám k celkové hmotnosti kola. S vloženou baterií je těžký přes 30 kilogramů. To ztěžuje nakládání do kufru auta nebo kamkoli, kde ho plánujete skladovat ve složeném stavu. Pokud to plánujete umístit na vyvýšený nosič kol, zapomeňte na to, protože pro většinu lidí, zejména pro starší lidi, bude příliš těžký. Kromě toho je to kolo třídy A a jsem s nákupem zatím velmi spokojen. Bonusem byla také zákaznická podpora. Měl jsem dotaz ohledně dopravy, který byl zodpovězen e-mailem během několika hodin. Byli velmi vstřícní a vstřícní. Vysoce doporučeno! 

  Ochotný(24) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 8. Dan -

  Dobře vyrobené, ale špatné přepravní balení

  Velmi dobře vyrobené kolo, celkem snadno se skládá. Balení by mohlo být lepší. Motorka byla z větší části dobře zabalená a měla v krabici několik kousků pěny, které ji chránily, ale Fedexu se podařilo prorazit díry do boku krabice a spodního předního rohu. To vedlo k tomu, že konce předních vidlic byly silně poškrábány a přední brzdové vedení bylo rozdrceno a prasklé, což znamená, že přední brzda vůbec nefunguje. Čekám na odpověď prodejce ohledně výměny přední brzdy a aktualizuji recenzi a počet hvězdiček, aby všichni věděli, jak se s tím zachází. Koupil jsem 2 kola, 1 pro manželku a 1 pro sebe a čekám na Fedex doručit druhou. Obě byly odeslány ve stejný den. Prodejce mě dvakrát zkontroloval, aby se ujistil, že chci objednat 2 kola. Pěkný zákaznický servis z jejich strany. Jel na první jízdu a byl příjemně překvapen, jak dobře se ovládá a jak je rychlý. První elektrokolo a hodně zkoumalo. Mnoho skvělých funkcí za cenu a brzdy Logan fungují na zadní straně skvěle. 7/26 Druhé kolo se ukázalo a bylo v mnohem lepším stavu. Velmi dobře zabaleno a přežilo manipulaci s Fedexem. Dostali jsme odpověď od prodejce ohledně poškození prvního kola a zasílají náhradní díly, aby bylo znovu kompletní. Musím říct, že jsem celkově velmi spokojen jak s koly, tak se zákaznickým servisem.

  Ochotný(22) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 9. Free88 -

  Postavený jako tank

  Dva z nich jsme koupili v listopadu 2021. Na každém z nich jsme najeli asi 900 kilometrů. Tato kola jsou konstruována pro velmi vysokou zátěž a zvládnou drsné podmínky, včetně jízdy v náhlé odpolední bouřce. Brzdy jsou úžasné, stejně jako ovladač. Sedačky na kolo nejsou tak skvělé, ale snadno se vyměňují. Rychlost, výkon a dojezd jsou skvělé. Zadní odpružení je trochu tuhé a nedá se nastavit. Předek je dobrý a je nastavitelný. Maximální rychlost je cca 35 – 45 km/h na rovném asfaltu v závislosti na váze jezdce. Vážím asi 88 kg a můžu dosáhnout 43 KMH+. Dojezd závisí na tom, jak moc šlapete. Pokud vůbec nešlapete, 35+ kilometrů solidních. Pokud občas šlapete, přidejte si 10 kilometrů. Pokud hodně šlapete, přidejte si ještě 10 kilometrů. To jsou hrubé odhady. Vaše kilometry se mohou lišit. Přál bych si, aby rychlosti 1 a 2 byly mnohem pomalejší. Někdy chceme jet jen pomalu a ty rychlosti jsou příliš vysoké. 3, 4 a 5, je třeba mezi nimi dále rozložit. V ideálním případě bych preferoval, aby rychlost 1 byla blíže k 10-12KM/H, a pak přidal 8KMH pro každou rychlost nad touto rovnoměrně rozloženou rychlostí. Celková jízda je slušná, ale zadní tlumič by mohl být lepší a nastavitelný. Předek je ok. Kéž by sedlovka byla sama o sobě tlumič, ale za tuto cenu se to neočekává. Uvědomte si, že se nejedná o velkoprůměrové MTB pláště. Pokud zatočíte příliš ostře, můžete snadno spadnout. Měli jsme jen jeden zásadní problém. Na jednom z kol praskla asi po 200 kilometrech spojková lamela. Tato část je uvnitř zadního náboje. V podstatě se motor bude točit a točit, ale pneumatika se nepohne. Kontaktoval výrobce prostřednictvím jeho webových stránek a poslal mu kopii potvrzení objednávky a krátké video o problému. Asi o týden později dorazil náhradní díl a byl ve skutečnosti řešením problému. Výměna mi trvala asi 30 minut, ale nebylo to nijak složité. A+ na zákaznické podpoře. Celkově jsme s těmito koly po více než 10 měsících vlastnictví velmi spokojeni. Těžko říct, že bychom si ho koupili znovu. Byla to zábava a motorky byly skvělé. Jsou ale velmi těžké a neskladné. Těžko se zvedají do zadní části kamionu nebo SUV. Skvělé, když jste na nich. Lidé reagují dvěma způsoby, když vás na nich uvidí. Buď jsou z nich nenávistní, mrzutí a otrávení, nebo je od vás chtějí na místě koupit. 

  Ochotný(29) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 10. SJC Sue -

  Přišel kompletně smontovaný a bez problémů

  Ta motorka je skvělá!!! Má vše a funguje lépe, než se očekávalo, např. jede na rovném asfaltu rychlostí 42 – 45 km/h. Není nic, co by se nelíbilo. Velmi bych to doporučil!!! 

  Ochotný(11) Nepomocný(5)Už jste to hlasovali
 11. Renesmae Knappová -

  vše bylo jak má být pěkné a rychlé kolo 45 KMH nás to baví.

  Ochotný(5) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 12. Dustydrawz -

  Skvělý!

  Zatím tohle kolo miluji! Bylo super snadné dokončit montáž pouhým připojením sestavy řídítek a pedálů. Trochu mi chrastilo, protože blatníky byly pevně promáčknuté rámem, jednoduše jsem tam zapíchl dva malé kousky gumy a ušmudlaný zvuk zmizel. Pokud jde o to, že se dá boogovat po městě, tohle kolo je ÚŽASNÉ! Měl jsem to až 55 km/h 😳. Líbí se mi, jak můžete pomalu nabíjet baterii při jízdě z kopce rychlostí přes 12 mph v režimu 1 nebo 0 pas. Pro každý případ jsem investoval do baterie navíc, ale myslím, že nemusíte, protože vydrží dlouho! Téměř vždy používám pouze plyn a nikdy jsem neměl baterii pod 50 procent. Toto kolo je velmi těžké a může být nepohodlné ho složit, ale jakmile budete mít řidítka sundaná a rám složený, vejde se do zadní části mini Cooperu. Odeslání se o pár týdnů zpozdilo a Engwe mi vrátil 50 EUR. Sečteno a podtrženo, toto elektrokolo je skvělé! 

  Ochotný(14) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 13. Cassey Odle -

  Dobře, až na to, že jsem si objednal šedou a dostal černou
  Ale je tmavší a teď se mi líbí

  Ochotný(2) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 14. Patty Balser -

  vynikající

  Ochotný(2) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 15. JoeY -

  Koupil jsem dva takové engwe.net přímo

  Dobré kolo za ty peníze, koupili jste 2 za nižší cenu

  Ochotný(7) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 16. Miriam Perry -

  Po příjezdu bylo potřeba kolo trochu upravit, dotáhnout šrouby a šrouby, ale celkově jsem s tímto kolem velmi spokojen! Pěkný výrobek!

  Ochotný(2) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 17. Mahi Reid -

  Dávám 5 hvězdičky
  Kolo si zaslouží

  Ochotný(4) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 18. Tim -

  tank

  No, měl jsem ebike roky, ale žádný nebyl skvělý za špatného počasí nebo na popraskané silnice. Tento klenot je dokonalý. Je to tank. Jedinou vadou je absence návodu. Celkově velmi doporučuji

  Ochotný(5) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 19. JOSE RAMOS -

  více informací

  chodit do práce dvakrát týdně

  Ochotný(2) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 20. Samuel Folledo -

  Rychle, ale to je vše

  Po téměř 2 měsících je zde moje recenzePros- Rychlá, 45 km/h na max. baterii, 35 km/h na spodní baterii- Lak je docela odolný vůči povětrnostním vlivům, ale po pár nárazech se může poškrábat- USB je fajn ale nabíjení přes USB je docela pomalé, což může být dobré nebo špatné – kola jsou dobrá – přední světlo je dobré, ale zadní světlo není opravdu, ale stále příjemné – můj první problém je, že nástroje, které byly dodány, nemohou bezpečně/správně nainstalovat pedály. ENGWE bylo dost hezké vrátit 40 EUR a poslat náhradní díly, aby se zabránilo vrácení. I když výměna dílu funguje, není to stejné, má stříbrnou (ztrácí celou černou barvu) a na rozdíl od původního úplně nepokrývá řetězy - tvar řídítek vám nedovolí namontovat držák telefonu a další příslušenství, protože se ohýbá, takže toto bylo nahrazeno rovnými řídítky - židle je dobrá na 10 minut jízdy poté, co pocítíte bolest, takže toto bylo také nahrazeno širším sedadlem - zadní sedadlo / držák je velmi tlustý (dobrý na těžké věci) a nedovolil připojím jakýkoli zadní košík. Pro další skladování si tedy musíte pořídit zadní tašku vlastní značky 

  Ochotný(8) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 21. Michael H -

  MILUJI TOTO KOLO!

  Páni, miluju tohle kolo! Musím chvíli hledat elektrokolo, jako je toto, s hydraulickými brzdami, dvojitým odpružením a pneumatikami proti propíchnutí, abych jmenoval alespoň některé. Jdi a přestaň na to myslet, nebudeš toho litovat, ujišťuji tě. Pokud máte nějaké dotazy, pošlete jim e-mail a oni se vám ozvou dříve, než si myslíte. 

  Ochotný(4) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 22. Antonio Levine -

  Vynikající kolo! Opravdu rychlé se spoustou pěkných detailů! Sláva ENGWE.IT za rychlou odpověď!

  Ochotný(2) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 23. Jeffb1020 -

  Robustní, dobré ovládání výkonu, ne tak rychlé, jak jsem doufal

  Jedná se o velmi robustní E kolo (asi 29 kilogramů). Vynikající výdrž baterie (48v 12.8ah), montáž trvala méně než 60 minut, což zahrnovalo 30 minut na rozbalení a přestřižení všech zipů. Dorazilo o 5 dní dříve, bez poškození a je to nejpohodlnější (sedadlo a odpružení) ebike, jaké jsem měl, protože má odpruženou vidlici i zadní část. Pokud chcete jet pouze asi 40 kilometrů za hodinu na rovném povrchu, je to perfektní kolo, protože Newton metry jsou na tomto zařízení pouze asi 60. Měl jsem to až 46 km/h, když jsem jel z kopce se silným větrem, ale jel jen asi 35, takže dojíždění je trochu pomalejší než na jiných kolech, které jsem vlastnil, ale jet 50 km/h po chodníku / cyklostezce stejně není moc chytrý. Vynikající konstrukce, vysoce kvalitní baterie a nízký kroutící moment NM (60), takže strmé kopce nevyjedete bez větší námahy. Toto je můj 4. ebike a tohle, kde mám teď najeto 1000 kilometrů, si nechám kvůli tomu, jak je pohodlné se zadním odpružením, jak je robustní, i když váží víc než většina ostatních kol této velikosti, a co bylo pro mě je opravdu důležité, barevný LCD, který vidím na jasném slunci a poskytuje další informace, jako je výkon, čas, tempomat, displej se snímáním světla, který rozsvítí přední a zadní světla při slabém osvětlení a zbývající procento baterie. Na tomto kole nebyly žádné závady a těch pár chrastítek od blatníků šlo snadno opravit páskami na suchý zip. Baterie také chrastila, ale o to se postaralo pár korkových podložek. Opravdu dobré kolo, je to zábava a ukázalo se, že na něm jezdím téměř každý den, když neprší. 

  Ochotný(5) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 24. Melissa Lutherová -

  Tento ebike se mi líbí

  Poté, co jsem pečlivě vybral online a rozhodl se nakoupit v tomto obchodě, mě to samozřejmě nezklamalo. Ať už je to z modelu kola nebo jízdy, cítím se velmi pohodlně a je velmi pohodlné přenášet, nezabírá místo, je to velmi dobrá volba.

  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 25. dřevoruuum6 -

  Zpočátku pár malých niggles, ale je vyřešen.

  Ochotný(3) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 26. Jamel ben mabrouk -

  Ochotný(2) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 27. Winston Hyde -

  Velmi cool kolo. Skládání intuitivní.

  Ochotný(2) Nepomocný(1)Už jste to hlasovali
 28. Zoraida Swicková -

  Je to velmi pěkné kolo, jede plynule. Bylo trochu práce na sestavení, ale nyní je vše v pořádku. Trvalo to nějakou dobu, než jsem se sem dostal, ale nakonec to UPS dorazilo za 6 dní.

  Ochotný(5) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 29. Shaany K -

  DVA smrže Zaplatil jsem a jeden dostal, ale druhý den přišel další, takže se omlouvám za své naštvané e-maily. Vše v pořádku, jízdu na kole si užívám téměř každý den.

  Ochotný(2) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 30. Richard Smith -

  ŽÁDNÁ slova pro tohle... Prostě DOBRÉ

  Čistá zábava… s elektromotorem. 

  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 31. Craig Piro -

  Velmi přesné

  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 32. NOMAR -

  MOŽNÁ NEJLEPŠÍ VOLBA V CENOVÉ RAZICI

  Čtyři hvězdičky jsou odrazem ze strany prodejce za neposkytnutí příslušného montážního návodu a nikoli samotného produktu (Engwe Pro engine). Návod k sestavení je obecný návod, který přišel od výrobce za prodejce a platí pro kola, která byla odeslána z 90+ % smontovaná. Kola (2), která jsem dostal, byla z 80+ % sestavena a trvalo mi téměř dvě hodiny, než jsem přišel na to, jak poskládat první. Videa online nepomohla, protože se vztahovala pouze na odeslaná videa z 90 % kompletní. Poznámka pro prodejce; udělejte laskavost svým zákazníkům a poskytněte „dodatek“ k montážnímu návodu, který pochází od výrobce. Co se týče samotného elektrokola, hledal jsem dlouho a usilovně a spokojil jsem se s tím, co si myslím, že je za mé peníze největší sada funkcí a mé omezené zkušenosti s jízdou zatím ukazují na správné místo! 

  Ochotný(6) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 33. Stephen Spann -

  Vzhled a povrchová úprava je na místě, skvělá kvalita za cenu.

  Miluji toto kolo, obnovilo mé nadšení pro jízdu na kole. Je to hvězda show, když na něm sedíte v parku nebo na něm jezdíte. Je to rozhodně hlava na hlavě. Lidé, kteří by za normálních okolností nikdy nepromluvili, ve skutečnosti chodí a ptají se na všemožné otázky o tomto kole. Skvělá kvalita! 

  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 34. David v palmegiano -

  Tohle kolo je úžasné.

  Nyní je to moje druhé elektrokolo od doby, kdy mě asi před měsícem srazilo auto na mém pasalec px7. Líbilo se mi to kolo, ale miloval jsem svůj ep-2. Jedna baterie vydrží 3x déle než moje staré kolo. Na nejvyšší nastavení můžu ujet asi 50 kilometrů. A rychlost je skutečných 45 km/h na rovině. V kopcích to jde, výrazně zpomaluje, ale je to mnohem lepší než běžné kolo. Je postaven dobře, ale je těžký jako většina skládacích pneumatik v této cenové kategorii. Přední světlo svítí dostatečně a brzdová světla jsou skvělá. Jen si přeji, aby měli zabudované směrovky. Celkově je to skvělé kolo a za tu cenu nemůžete udělat chybu. 

  Ochotný(4) Nepomocný(2)Už jste to hlasovali
 35. GibsonPicker77 -

  Nevejde do kufru auta Renault Clio

  V podstatě pěkný produkt. Židle žvýká boční stěnu pneumatiky na první rychlostní stupeň! Příliš volná nakládací pružina řetězu přesmykače řetěz se hodně uvolňuje! Není dobré na drsné ježdění. Na rovině jede rychlostí 45 km/h. Čas ukáže. Spousta peněz, aby nebyly na místě!

  Ochotný(4) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 36. james -

  Přímý nákup od engwe

  Koupil jsem to Engwe engine pro upgrade verze. Můj vnitřní šev je 29 inches, a mám asi 250 liber. Egnwe je mnohem pohodlnější. Brzdy jsou dobré, sedlo je v pořádku a jezdí pěkně na rovném povrchu. Když je umístěn do asistenčního režimu 2-0, regenerace se zapne a zpomalí motorku v mých kopcích, čímž šetří brzdy. Jede asi 25 kilometrů za hodinu. Také s asistencí 0 mohu šlapat asi 30 kilometrů za hodinu na rovině a aktivovat regenerační funkci. Ale jeho práce 🙂 mohla používat vyšší přední převod nebo pohon, který by pomáhal při vysokorychlostním šlapání. Občas se ozve skřípění, zní to jako škrábání předního blatníku, ale má dostatek vůle. Možná nemám přední pneumatiku dokonale srovnanou a drhnou brzdy. Postavte jej na stojan, opřete jej tak, aby zadní pneumatika byla nad zemí, a přidejte plyn. Vstup velikosti diffových kol na ovladači udává diff rychlosti:-) ovladač limituje na 50 km/h. Změna nastavení pneumatik na 26 dává 75 km/h bez zatížení. 20-inch nastavení dává jako 50.. Přišlo mi to zajímavé. Také když pedál pomáhá pětkrát stisknout + ještě jednou a po přepnutí do režimu plného výkonu blikne. Upřímně, nedokázal jsem rozlišit. Přední světlo vypadá dostačující, ale zadní zadní světlo potřebuje trochu salsy... mohlo by být trochu pikantnější... a svítí jen vnější okraje. Aktivujte brzdy a budou trochu jasnější. To jo! Stále však slabý. Projděte si jeho kroky, 20 km, kopce, roviny a rychlé silnice. Skončil na 68 procentech, když se konečně usadil. Cestou domů jsem byl na 40 procentech. Dejte šanci buňkám, aby se usadily, vyrovnaly, cokoliv, vrátilo se do 68, jak jsem řekl.
  Vezměte své nové kolo ven, provětrejte pneumatiky a nechte sousedy, jak na vás zmateně zírají, když se pokoušíte jet na kole, na které jste zapomněli šlápnout do pedálů, a křičet „kyblík! Je to elektrické!" A zoomujte s nohama ve vzduchu, protože je nemáte o co opřít. Pak se vraťte a nainstalujte pedály a máte hotovo! To jo! Ebikness!

  Ochotný(6) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 37. Engwejá kupuji -

  Před nákupem si přečtěte recenze

  Zdá se, že kvalita sestavení je na místě. Celkový vzhled je docela cool, stejně jako matná černá barva. Také, jako kola, mag kola. Určitě jako hydraulické brzdy a dvojité odpružení. Pár věcí, které se mi nelíbí, jedna je sedadlo. Řídítka jsou ve srovnání s mým druhým E-bikem docela úzká. Chrastění blatníků způsobí, že jízda na kole je trochu hlučná. Nejvíc mi vadí, že výkon není úplně takový, jaký by měl být u 750 W E-biku. Maximální rychlost je pouze 35 kilometrů za hodinu a 45, pokud ji odemknete. Nezdá se, že by byl silnější nebo rychlejší než moje 500W elektrokolo. Také manuál byl podprůměrný, když jsem se snažil zjistit, jaké parametry jsou na modulu displeje. Zákaznický servis pro toto konkrétní kolo byl v pořádku. 

  Ochotný(2) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 38. Steven -

  Pěkná jízda

  Běží hladce a je to skvělý pocit, točí hlavy. 

  Ochotný(2) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 39. Andrew -

  Tempomat je velmi dobrý

  Silné tělo a rám

  Ochotný(3) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 40. STEVEN RUTKOWSKI -

  POSTAVEN JAKO TANK

  SKVĚLÝ EBIKE. VELMI TĚŽKÉ. POKYNY BEZHODNOTNÉ. OVLÁDÁNÍ KOLA A FUNKCE, PŘESVĚDČTE SE SAMI. MUSÍTE ROZHODNOUT, KAM KLÍČE JDOU A K ČEMU JSOU. ZOBRAZOVACÍ PANEL JE BEZ NÁVODU. VŠECHNY FUNKCE ZOBRAZÍTE NA YOUTUBE. SKVĚLÝ PRODEJCE A DOSTANOU ZPĚT E-MAILEM TEN TEN DEN. 

  Ochotný(6) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 41. Javier Molinoqe -

  Obchodník upřímná a profesionální odpověď do 24 hodin, fantastické zprávy, silné objetí a děkuji všem

  Ochotný(5) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 42. mimstyle -

  Je crois que c'est le vélo le plus incroyable que je n'ai jamais eu !
  Très puissant (1500w au max), pevný, velmi pohodlný.

  https://i.ibb.co/xqcb2Y5/X5250254.jpg

  + PROS: Super rapide, très bonne reprise, beau, très bon matériel installé dessus?
  - NEVÝHODY: váha
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 43. Huteau Stéphane -

  Haló
  Est-ce que vous pouvez me dire comment démonter le pédalier côté gauche de mon vélo ??

  + PROS: Très bien
  - NEVÝHODY: Dur d'avoir un contact
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour Huteau,

   Voici une video montrant komentář důchodce le pédalier et le capteur d'un Engine PRO : https://www.youtube.com/watch?v=XhPhdBVuebw

   J'espère que cela vous aidera et n'hésitez pas à nous écrire à support@engwe.net si vous avez besoin d'aide supplémentaire!

   pozdravy,
   Équipe d'assistance Engwe

   Ochotný(1) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 44. Petr -

  Je viens de recevoir mon Engine pro 750 „amelioré“. Livré za 8 hodin. Emballage très complet , chaque pièce est protégée. Pas de obtížné majeures à le monter bien que le mode d'emploi soit inexistant (seul mauvais point). J ai un peu galéré avec le guidon mais ça marche. Le vélo est effectment lourd mais très maniable et très beau . Prodám super pohodlné, odpružení AV/AR au top avec un confort de conduite incroyable. Les freins hydrauliques avant et arrière sont un vrai plus. L éclairage est aussi très bon et les information sur sélecteur très intuitivs et complètes. Reste à valider l' autonomie en tout électrique. En un mot J adore ce vélo

  + PROS: Monté à 70 %. Koncepce très robuste et esthétique. Puissance et confort au top s vynikajícím vztahem kvality prix
  - NEVÝHODY: Žádná uživatelská příručka
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour Pietro,

   Merci d'avoir partagé vos commentaires et de nous avoir informés que vous avez bien reçu votre vélo et que vous l'avez adoré. Nous heureux de navrhovatel à žádné klienty pro kvalitní produkty.

   S pozdravem,
   Podpora Engwe

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 45. jacenty -

  Rowerek fajny wygodny ale nie do dźwigania na piętra. Chcącym dokonać zakupu radzę pierw zorientować się że zakupienie przekładni która jednak się zużywa to wielki problem jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne gdziekolwiek, informacji o modelu takowej części ni gnajddzies…

  + PROS: Pohodlné
  - NEVÝHODY: Wady konstrukcyjne, łańcuch trze o oponę PODPORA, TO DNO.
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Witaj Jacenty,

   Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią z nami i naprawdę doceniamy Twoje zainteresowanie. Chcielibyśmy zapewnić Cię, że wszystkie niezbędne części są dostępne. Prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila na support@engwe.net, az przyjemnością pomożemy Ci w zorganizowaniu potrzebnej części zamiennych do Twojego roweru. Warto zauważyć, że chociaż nie sprzedajemy części zamiennych bezpośrednio na naszej stronie internetowej, to z pewnością możemy zorganizować ich dostawę dla Ciebie.

   pozdrowienia,
   mikrofon

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 46. Limbourg Hugo -

  Mám jednu Engine Pro, j'en suis très content, mais comme je fais le chabert avec de manière permanente, le vélo souffre énormément. J'ai déjà fait appel au service technika, j'ai rapidement reçu les pèces qu'il me fallait pour entretenir et réparer mon vélo.
  Par contre je recherche un nouvel axe de pedalier pour mon velo et là, j'ai difficile à me faire comprendre du service après vente chinois. Je pense que j'ai une bille de roulement qui est cassée, et aimerai changer cet axe qui n'est plus au top de sa forme.

  + PROS: Solide malgré qu'il soit poddajný. De très bons freins et une batterie suffisante pour faire des promenades de 60-75 km en mode détente a 45-60 km en mode chabert off-road.
  - NEVÝHODY: Il est lourd et ne rentre pas dans le coffre de toute les voitures.
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour limburg,

   Merci de nous faire part de vos komentářů. Nous offrons le meilleur podporuje après-vente. Veuillez contacter notre équipe à support@engwe.net et nous serons heureux de vous aider.

   pozdravy,
   mikrofon

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 47. FOURMENT Pierre -

  Après 2 ans d'utilisation et environ 1700 Kms, we the Voulais the themoigner (71 ans et 100kgs) de ma pleine spokojenost starosti ce vélo. Aucun problème et beaucoup de plaisir.
  Doporučuji na 100%. Vynikající poměr kvalita/cena. Que du plaisir.
  Merci ENGUIE.

  + PROS: TB vztah Q/P Solide et fiable Très bien équipé Pohodlně Výkonná baterie
  - NEVÝHODY: Assez lourd pour un poddajný
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Bonjour FOURMENT,

   Merci de nous faire part de vos komentářů. Nous sommes heureux que vous soyez satisfait de votre vélo.

   N'hésitez pas à nous contacter si vous avez des otázky!

   pozdravy,
   Tým Engwe

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 48. Vicent Gari Isach -

  Mi humilde opinión la publicaré despues de probar esta bicicleta. Momento tengo la condicion de futuro usuario, La maquina la pedi a Engwe el dia 29 de mayo y espero recibirla en 3-10 dias, según Engwe. Sí que puedo expresar mi opinion como usuario de una E-MTB de montaña con la que llevo 4000 Km. y con la experiencia adquirida hasta ahora y por todo lo que he leido sobre mi futura y nueva E-Engue Engine Pro, y on prohlíží videa, espero superar algunos asspectos de lo experimentado hasta la fecha. Con todo, escribiré mis impresiones sobre los 'PROS' a los 'CONS'.

  + PROS: Valoro positivamente la doble suspend, las ruedas de 20" x 4" (FAT), los detalles que no son habituales encontrar en otras maquinas incluso basstante mas caras, como la iluminación automatizada y las variadas configuraciones personal que son un posibles paradisables por lo menos para una persona como yo, que soy bastente Mayor de edad.
  - NEVÝHODY: Popsáno aquí son solo dos aspectos, y que en realidad, son preguntas que desearia que alguien me contestara, o, por lo menos comentara. ¿SE PUEDEN TUBELIZAR ESTAS RUEDAS? (Desde que tubelizé mi aktuální E-MTB no he vuelto apinchar ninguna rueda). ¿SE PUEDE INSTALAR UNA TIJA TELESCÓPICA? (Poder adaptar la altura en función del tipo ruta i/o condicion del ciclista, lo zváženo importanatísimo. Můžete použít siempre). Posledních 5 hvězd, které jsou zvažovány jako výraz názorů ostatních uživatelů a vizuálních videí.
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
  • PayHelp -

   Ahoj Vicente,

   Gracias por compartir tus pensamientos. Esperamos recibir sus comentarios detallados.

   S pozdravem,
   Equipo inglés

   Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 49. Hansi Franke -

  Gutes fahrad

  - NEVÝHODY: Finde nichts wegen Display Sperre Code falsch eingegeben kann es nicht mehr startenh
  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali
 50. juan david ordoñez -

  hola, quiero limitar la bicicleta a 25 km hora pero no me deja, como puedo hacerlo?

  Ochotný(0) Nepomocný(0)Už jste to hlasovali

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

  Původní cena: 1.499€.Aktuální cena: 1.479 €.

  Objednávka celkem:
  Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 380
  Přidat ke srovnání
  ENGWE ENGINE PRO

  Původní cena: 1.499€.Aktuální cena: 1.479 €.

  chyba:
  ENGWE Internetový obchod | Kupte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Srovnejte položky
  • Celkem (0)
  POROVNEJTE
  0
  Nákupní košík